وهاب منش مدیر امور ورزش پارس جنوبی:تا یک هفته دیگر سرمربی پارس جنوبی جم انتخاب خواهد شد / فردی را انتخاب می کنیم که به دنبال بهانه گیری نباشد!مربیان بومی هم در میان گزینه های ما هستند

شناسه خبر: 40814
تاریخ انتشار: 05 تیر 1403

مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی جم در گفتگو با برنامه تلوزیونی سکو پاسخگوی سوالات مجتبی صالح احمدی بود.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر سیاوش وهاب منش ابتدا گفت:من در نیم فصل به تیم اضافه شدم . ابتدا از مردم شریف استان بابت عدم صعود تیم به لیگ برتر عذرخواهی میکنم و سعی خواهیم کرد برای فصل آتی برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی جم اضافه کرد:سعی کردیم سیستماتیک برای باشگاه تصمیم بگیریم و کمیته فنی و انضباطی  که در گذشته وجود نداشت را فعال کردیم.۱۲ مربی سوابق و برنامه های آنها  را رصد کردیم که به دو مربی رسیدیم.از روانخواه هم مثل دیگران برنامه خواستیم که تا این لحظه برنامه ای به من ارائه نداده اند.حق باشگاه است برای فصل جدید رایزنی هایی برای جذب مربیان داشته باشد.

پروسه صعود به لیگ برتر یک برنامه مدون می خواهد و من دوست دارم یک سرمربی برای تیم انتخاب شود که تعهد به باشگاه و مردم استان در شکست ها و پیروزی ها در افکار او مشخص شود.

او در پاسخ به حضور مربیان بومی روی نیمکت پارس جنوبی تایید کرد قطعا یکی از گزینه های ما مربی بومی است و حتی از آنها برنامه خواستیم.تا یک هفته اینده سرمربی پارس جنوبی جم انتخاب خواهد شد.

در شهر جم ما زمین مناسب نداریم و باید زیر ساخت تیم هم مطلوب شود.یکی از اولویت های ما احداث زمین برای باشگاه پارس جنوبی ست و به دنبال این هستیم تیم کمتر به تهران برود و هزینه های تیم کمتر شود.در نیم فصل که آمدم تیم با بدهی های ۵ سال گذشته مواجه شد و شکر خدا اکثر بدهی های ما پرداخت شده است و همین فردا پرداختی های ما به بازیکنان به ۸۰ درصد خواهد رسید.

وهاب منش  در خاتمه گفت:هدف ما انتخاب یک سرمربی متعهد است که بدون بهانه گیری کنار تیم باشد و برای استان زحمت بکشد.شخصیت باشگاه ما بالاست.

وی در پاسخ به شایعه جابجایی خودش اینگونه پاسخ داد:برخلاف برخی حرف و حدیث ها من با ورزش بیگانه نیستم و در سخت ترین شرایط برای انجام وظیفه و بهبود وضعیت باشگاه پارس جنوبی جم همه تلاشم را انجام دهم.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.