دانیال ماهینی:از پرتغال پیشنهاد جدی دارم،مصدومیت در اردوی تیم ملی کارم را خراب کرد

شناسه خبر: 10085
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1397

در میان استعدادهایی که در این چند سال از خطه جنوب ایران رشد و نامی برای خود در فوتبال ایران دست و پا کردند دانیال ماهینی مدافع راست استقلال خوزستان جزو بدشانس ترین بازیکنان بود چون بعد از درخشش با خوزستانی ها و قهرمانی در لیگ برتر سال گذشته را با ناکامی های زیادی پشت سر گذاشت. ماهینی که به اردوی تیم ملی هم رسید و چند بازی ملی در کارنامه اش ثبت شد تابستان سال گذشته بعد از پیوستن به سایپا در اردوی تیم ملی آسیب دید تا همین اتفاق روند نزولی او را استارت بزند. با این این بازیکن جوان که این روزها مشتریان زیادی دارد پیرامون برنامه هایش برای سال آتی گفتگویی داشتیم.

مصدومیت در اردوی تیم ملی نابودم کرد

واقعا سال بسیار بد و ناامیدکننده ای را سپری کردم چون با بدشانسی که در اردوی تیم ملی گریبانم را گرفت و نزدیک به دو ماه به خاطر شکستگی دنده های سینه نتوانستم فوتبال بازی کنم دیگر روزها بر وفق مراد پیش نرفت. در بازگشت خیلی تلاش کردم تا دوباره به آمادگی لازم برسم اما قسمت نبود در سایپا بمانم و جدا شدم.

افتخار بزرگی بود شاگرد دایی باشم

من در اتفاقی که منجر به جدایی ام از سایپا شد به هیچ عنوان ناراحتی از دست کسی ندارم حتی با صراحت می گویم افتخار بزرگی بود که برای چند ماه هم شده با اسطوره ای همچون علی دایی به عنوان شاگرد کارکردم و هیچ وقت این روزها را فراموش نمی کنم.ایشان برای من همیشه یک اسطوره قابل احترام است.

به دو دلیل به استقلال خوزستان برگشتم

بعد از این که جدایی ام از سایپا قطعی شد دو سه پیشنهاد خیلی خوب لیگ برتری داشتم اما به دو دلیل عمده تصمیم گرفتم به استقلال خوزستان برگردم چون به این تیم احساس دین داشتم. اول به خاطر صحبتی بود که عبدا.. ویسی با من داشت چون سرمربی من بود و بعد هم اعتمادی بود که به شخص مدیرعامل باشگاه داشتم و با یک تماس از سوی ایشان راهی اهواز شدم و پیشنهادات بهتر را رها کردم اما برخلاف تصوراتم به اندازه یک بازیکن لیگ دسته سوم هم در این نیم فصل پول نگرفتم.

می توانستم یکی از مسافران جام جهانی باشم

افسوس بزرگم این است که با بدشانسی و تصمیمات اشتباه در انتخاب تیم خودم زمینه دور شدن از تیم ملی و رفتن به جام جهانی ۲۰۱۸ را فراهم کردم. نمی دانم شاید قسمت این بود که همراه شاگردان کارلوس کی روش نباشم اما این تجربه بسیار مفیدی بود تا برای سال آینده بهترین تصمیم را برای خودم بگیرم و دیگر پسرفت نکنم. البته بیشتر از این تصمیمات اشتباه و بدشانسی به این نتیجه رسیدم که چون اهل حاشیه و قرار داشتن در بطن اخبار فوتبالی نبودم ضرر کردم و سرم کلاه رفت چون از روزی که با سایپا قطع همکاری کردم و به اهواز رفتم فقط یک مصاحبه داشتم.

از پرتغال پیشنهاد جدی دارم اما پولش کم است

من نه اهل بازارگرمی هستم نه دنبال حاشیه ها اما واقعیت این است که دو پیشنهاد خوب لیگ برتری دارم و یک پیشنهاد رسمی هم از تیمی دسته اولی در پرتغال که می تواند رویای من برای لژیونر شدن را برآورده کند. تنها مشکلم در این راه پول کمی است که از این قرارداد به من می رسد که با توجه به مشکلات موجود زیاد نمی تواند کارساز باشد. در حال مشورت گرفتن و بررسی بیشتر جوانب هستم تا بهترین تصمیم را بگیرم چون می خواهم یکی از مسافران ایران به جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا باشم.

یک انتظار از مدیرعامل استقلال خوزستان دارم

تنها یک انتظار از مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان دارم، کسی که من تنها با یک تماس تلفنی از جانب ایشان راهی اهواز شدم تا با کمترین خواسته مالی قرارداد ببندم. انتظار دارم همان طور که من صادقانه با خواسته ایشان برخورد و رفتار کردن او نیز صادق باشد و پول قرارداد من را بپردازد چون مشکلات بسیار زیادی دارم که با این پول بخش عمده ای از آن حل و فصل می شود. ما بچه های بوشهر چون اهل حاشیه و جنجال نیستیم همیشه سرمان کلاه می رود اما امیدوارم ایشان این صداقت ما را بی جواب نگذارند.

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.