اظهار نظر جالب تارتار:جدایی بازیکنان نشان میدهد من راهم را درست انتخاب کرده ام!دوباره تیم خوبی می سازم

شناسه خبر: 10100
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1397

بازیکنان پارس جنوبی یکی یکی از این تیم جدا می شوند. بعد از ابراهیم صالحی که به تیم سپاهان پیوست، صحبت از حضور فرشاد محمدی مهر در استقلال است و محمد طیبی و محسن فروزان هم به تراکتورسازی رفته اند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر، این می تواند خبر ناراحت کننده ای برای مهدی تارتار باشد. به خصوص که انتظار می رود چند بازیکن دیگر هم از پارس جنوبی جم جدا شوند. از جمله میثم تیموری که از پیشنهاد استقلال حرف می زند و…

مهدی تارتار در این باره می گوید: اگر چه دوست داشتم همه آنهایی که از جمع ما جدا شدند را باز هم در اختیار داشته باشم اما از سویی حضور بازیکنان پارس جنوبی جم در تیم های مدعی قهرمانی برای من خوشحال کننده است. این نشان می دهد من راه را درست رفته ام. از پیشرفت شاگردانم خوشحالم و شک ندارم با ادامه این روند به زودی برخی از آنها را در اردوی تیم ملی می بینم. اگر چه کی روش از جمع ما بازیکنی را به اردوی تیم ملی دعوت نکرد اما به آنها گفته ام فوتبال یعنی مبارزه و شک ندارم به مبارزه ادامه خواهند داد.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم ادامه داد: این طبیعت بی رحم فوتبال است. ما باید بسازیم و تیم های دیگر بهره اش را ببرند. تیم های بزرگ هم برای عده ای از مربیان خاص است و هیچ وقت این تیم ها به من نمی رسد چون لابی اش را ندارم. در عین حال از کار کردن خسته نمی شوم چون زندگی ام در فوتبال خلاصه می شود. دوباره در هوای طاقت فرسای جم به اتفاق همکارانم تلاش می کنیم تا یک تیم خوب دیگر بسازیم. کار کردن با جوان ها برای خودش دنیای قشنگی دارد و وقتی می بینم بازیکنانم پیشرفت می کنند و به تیم های خوب می روند خوشحال می شوم. همین طور که امروز کسب عنوان آقای گلی علیرضا جهانبخش برای من خوشحال کننده است. روزی که در داماش مربی او بودم متوجه شدم بازیکن کوشایی است و شک نداشتم تبدیل به بازیکن بزرگی می شود.

مهدی تارتار در خصوص وضعیت فعلی باشگاه هم گفت: در تماسی که با مدیر عامل تیم داشتم گفت که مشکلات مالی تیم در حال حل شدن است و بعد از تعطیلات با بازیکنان تسویه خواهد شد. از اینرو تمرینات را از ۲۲ خرداد استارت می زنیم. اگر چه خیلی از بازیکنان از جمع ما جدا شده اند و شاید این روند ادامه داشته باشد و از سویی بودجه باشگاه هم افزایش نخواهد یافت اما شک ندارم با حمایت مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و تلاش مسئولان شهری و استانی دوباره با تیمی در میادین حاضر می شویم که بوشهری های عزیز به آن افتخار کنند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.