خریدهای جدید پارس جنوبی جم:سه لیگ برتری از تبریز و اصفهان تا خرید ستاره بادران

شناسه خبر: 10357
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1397

این روزها روند یارگیری تیم فوتبال پارس جنوبی جم در تهران سرعت بیشتری گرفته تا تنها نماینده استان در لیگ برتر خود را برای آغاز لیگ کم کم آماده نماید.

 

به گزارش فوتبال بوشهر میثم نقی زاده باتجربه که فصل گذشته در نقش هافبک دفاعی برای جمی ها به میدان می رفت بار دیگر قرارداد خود را تمدید کرد تا باز هم علاقه تارتار به شکل بازی این بازیکن درگیر و دونده مشخص شود.

 

امیر میر بزرگی ستاره تکنیکی بادران در رقابتهای لیگ دسته اول که دو فصلی است در این تیم درخشیده از دیگر خریدهای جدید تارتار است.میر بزرگی توانایی بازی در بال چپ و راست را دارد یک سهمیه لیگ یکی محسوب می شود.

 

حامد نور محمدی مدافع فصل گذشته پارس جنوبی جم بار دیگر قرارداد خود را تمدید کرد.وی که ابتدای فصل همواره در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت در نیم فصل دوم و بعد از اشتباه مقابل پرسپولیس از ترکیب خارج شد و حتی کمتر در لیست ۱۸ نفره قرار گرفت اما باز هم قرارداد خود را تمدید کرد.

 

محمد ستاری مدافع چپ فصل گذشته ذوب آهن که از جمع اصفهانی ها جدا شده بود دیگر خرید جدید پارس جنوبی جم لقب گرفت.ستاری که مورد علاقه قلعه نوعی بود که سابقه بازی در ملوان را داشت.

 

سید احمد موسوی و مسیح زاهدی دو بازیکن فصل گذشته گسترش فولاد تبریز از دیگر خریدهای لیگ برتری پارس جنوبی جم هستند تا جمع لیگ برتری های جدید این تیم به عدد ۵ برسد.

 

این در حالی است که تا کنون بازیکن بومی از با تجربه گرفته تا جوانهای خوش آتیه استان هنوز جذب این تیم نشده اند!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.