قرعه کشی لیگ برتر بزرگسالان استان بوشهر انجام شد

شناسه خبر: 10815
تاریخ انتشار: 25 تیر 1397

روز شنبه ۲۴ تیرماه ۹۷ جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقات لیگ برتر بزرگسالان فوتبال استان (فصل مسابقاتی ۹۸-۹۷) که مقرر می باشد با حضور ۱۲ تیم سکان بوشهر، وحدت پدیده بوشهر، سپاهان بوشهر، پرسپولیس دیلم، آبی پوشان تنگ زرد دشتستان، شاهین چغادک، پیام چغادک، استقلال بنه گز، پرسپولیس بنه گز، آریا خورموج، سیراف کنگان و جام جم جم در یک گروه بصورت رفت و برگشت از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری آغاز شود، با حضور نمایندگان، سرپرستان، مدیران و مسئولان فن آوری اطلاعات باشگاه ها در محل سالن آمفی تئاتر هتل ورزش بوشهر برگزار گردید و موارد ذیل اتخاذ و اعلام گردید.

۱-مسابقات مطابق تقویم مصوب هیأت رئیسه، روز شنبه تاریخ ۲۰/۰۵/۹۷ آغاز خواهد شد.
۲-مسابقات وفق آئین نامه برگزاری مسابقات مصوب ۲۰/۰۳/۹۷ هیأت رئیسه محترم هیأت فوتبال استان بوشهر برگزار می گردد و تیم های شرکت کننده موظف به رعایت مفاد آن می باشند. مسابقات از حیث امور نقل و انتقالات مطابق آئین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال مصوب ۹۶ و آئین نامه مسابقات استان مصوب ۲۰/۰۳/۹۷، و از حیث موارد انضباطی مطابق آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مصوب ۲۹/۰۹/۹۶ برگزار می گردد.
۳-باشگاه ها در صورتیکه قصد دارند امتیاز خود را واگذار نمایند، میبایست ظرف مدت ده روز آینده (تا تاریخ ۰۳/۰۵/۱۳۹۷) نسبت به انتقال امتیاز (فروش) اقدام نمایند. در غیراینصورت هیأت فوتبال وفق مقررات اقدام خواهد نمود.
۴-باشگاه های شرکت کننده موظف به پرداخت حق عضویت اعضاء حقوقی (باشگاه) و حقیقی (بازیکنان و کادر فنی) خود طبق مصوبه تاریخ ۱۶/۱۲/۹۶ هیأت رئیسه محترم فدراسیون فوتبال به شماره حساب ۰۱۰۹۵۳۶۷۹۱۰۰۱ نزد بانک ملی بنام هیأت فوتبال استان می باشند. (برای افراد به ازای هر نفر مبلغ ۰۰۰/۱۵۰ ریال و برای باشگاه مبلغ ۰۰۰/۷۰۰/۱ ریال می باشد)
۵-سهمیه فیفا برای لیگ برتر بزرگسالان استان تعداد ۲ عدد در نظر گرفته شد که تیم ها در صورت داشتن جای خالی در لیست خود مطابق با تعریف آن مجاز به استفاده از این سهمیه هستند.
۶-پایان زمان نقل و انتقالات ساعت ۲۴، روز پنجشنبه تاریخ ۱۵/۰۶/۱۳۹۷ می باشد که باشگاه ها میبایست مدارک و مستندات خود را در سامانه نقل و انتقالات و مدیریت فوتبال ثبت نمایند.
۷-باشگاه ها جهت تحویل کارت های شرکت در مسابقات خود میبایست علاوه بر ثبت مدارک و مستندات افراد در سامانه مربوطه، موارد زیر را رعایت نمایند:
•ارائه اساسنامه باشگاه
•ارائه پروانه باشگاه
•ارائه قرارداد جهت برگزاری مسابقات
•ارائه فرم های ۱۵ (اعلام رنگ البسه) و ۱۷ (نمونه امضاء مدیر عامل)
•ارائه فرم های تعهد نامه مدیر عامل، سرمربی، بازیکنان زیرمجموعه و فرم شماره ۱۳
•اصل کلیه شناسه های فردی
•تعیین و تکلیف بدهی های گذشته و تسویه حساب کامل
۸-با انجام قرعه کشی شماره قرعه تیم ها بدین شرح مشخص گردید:
شماره قرعه نام تیم
۱وحدت دویره
۲جام جم جم
۳استقلال بنه گز
۴پرسپولیس بنه گز
۵شاهین چغادک
۶پیام چغادک
۷پرسپولیس دیلم
۸آبی پوشان تنگ زرد دشتستان
۹سپاهان بوشهر
۱۰سیراف کنگان
۱۱سکان بوشهر
۱۲آریا خورموج
پرویز عبدی پور رئیس کمیته مسابقات استان در مورد نحوه برگزاری مسابقات، پاسخ به سوالات باشگاه ها در این خصوص داد. ایشان با اشاره به مشکلات پیش آمده اذعان داشت با همکاری باشگاه ها و برنامه ریزی آن ها شاهد اینگونه مشکلات نباشیم.
 علیرضا سعیدی رئیس دپارتمان داوران استان با اشاره به جایگاه داوران، برخی از تغییرات بوجود آمده در قوانین مسابقه و نحوه چیدمان داوران در مسابقات استانی را مورد اشاره قرار داد.
 عارف توسلی مسئول واحدهای نقل و انتقالات و فن آوری اطلاعات ضمن یاد آور شدن برخی نکات در خصوص نقل و انتقالات بازیکنان، نحوه استفاده از سامانه مدیریت فوتبال که تیم ها میبایست از آن طریق تمامی مدارک خود را ارسال نمایند را بازگو نموده و بصورت عملی به باشگاه ها آموزش داد.
منبع:سایت رسمی هیات فوتبال

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.