شکست تیم ملی امید ایران در شب گلزنی مهدی قائدی

شناسه خبر: 10995
تاریخ انتشار: 04 مرداد 1397

تیم ملی امید ایران که خود را مهیای حضور در مسابقات آسیایی اندونزی می‌کند، برای برپایی اردوی آماده سازی از روز سه‌شنبه راهی عراق شده و تمریناتش را پیگیری کرده است.

شاگردان کرانچار از ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه شب در استادیوم اربیل عراق به مصاف تیم ملی المپیک این کشور رفتند و در دقیقه ۳ روی حرکت تماشایی مهدی قائدی و شوت او که در محوطه ۶ قدم به مدافع عراق برخورد کرد، به گل رسیدند و نیمه اول را با برتری یک بر صفر به پایان رساندند.

 

 

در دقیقه ۵۰ روی ارسال توپ از سمت راست زمین و توپ ریباند شده، جاسم محمد موفق شد با شوت فنی پای راست دروازه تیم ملی امید ایران را باز کند و در حالی که بازی با تساوی یک بر یک رو به پایان بود، ضربه بغل پای چپ احمد جلال هم تیم عراق را به گل دوم رساند تا شاگردان کرانچار این مسابقه تدارکاتی را با شکست ۲ بر یک پشت سر بگذارند.

مهدی امینی، عارف آقاسی، محمد آقاجان‌پور، عارف غلامی، مهدی رحیمی، محمد سلطانی‌مهر، مهدی مهدی‌خانی، ابوالفضل رزاق‌پور، محمدامین اسدی، مهدی قائدی و یونس دلفی ۱۱ بازیکن اصلی تیم ملی امید ایران را برابر عراق تشکیل می‌دادند.

در شروع نیمه دوم محمد خدابنده‌لو، هافبک تیم پیکان جایگزین سلطانی‌مهر و شاهین عباسیان، مدافع راست پرسپولیس جانشین عارف غلامی شد و در ادامه نیز مهدی رحیمی، مهدی قائدی، محمدامین اسدی نیز به ترتیب جای خود را به مهران درخشان‌مهر، سید محمد خرم‌الحسینی و رضا جعفری دادند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.