نقی زاده :آن تک به تک ها فدای سر ابراهیم و فرشید! امسال هم نتایج خوبی خواهیم گرفت

شناسه خبر: 11039
تاریخ انتشار: 05 مرداد 1397

هافبک باتجربه پارس جنوبی جم اعلام کرد تیمش در لیگ برتر هجدهم نتایج خوبی به دست می‌آورد.

میثم نقی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شکست پارس جنوبی مقابل فولاد در هفته نخست لیگ برتر عنوان کرد: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم؛ آنهایی که بازی را دیدند‌ متوجه شدند ما چقدر موقعیت گل داشتیم اما بدشانس بودیم و نتوانستیم از فرصت‌های خوبمان استفاده کنیم. ما در دقیقه ۹۰ گل خوردیم و باختیم و این یعنی اوج بدشانسی. با این حال شک ندارم یکروز هم ما دقیقه ۹۰ گل می‌زنیم و برنده می‌شویم.

وی درباره موقعیت‌هایی که ابراهیم صالحی و فرشید پاداش با بی دقتی از دست دادند، خاطرنشان کرد: در فوتبال این اتفاقات می‌افتد و طبیعی است. فدای سر ابراهیم و فرشید اما باید برایمان تجربه شود. ما باید سعی کنیم در بازی‌های بعدی چنین اتفاقاتی برایمان رخ ندهد و گل بزنیم و از حریف جلو بیفتیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

کاپیتان دوم پارس جنوبی درباره آینده تیمش خاطرنشان کرد:‌‌ بازی که دیروز ما مقابل فولاد انجام دادیم، نشانگر آمادگی تیم‌مان بود. ما در بیرون از خانه و در گرمای شدید اهواز توانستیم ۴، ۵ موقعیت عالی به دست بیاوریم. شک نکنید در‌ آینده بهتر نتیجه می‌گیریم و روزهای خوبی را در لیگ پشت سر می‌گذاریم.

نقی‌زاده افزود: از هواداران خوبمان تشکر می‌کنم که به اهواز آمدند. آنها راه طولانی را طی کردند و دوست داشتیم به آنها با برد هدیه بدهیم اما نشد. شرمنده شان شدیم و انشاءالله در آینده جبران کنیم. شک نکنید برای بازی با نفت مسجدسلیمان برنامه ریزی می‌کنیم تا بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.