ماهینی: وقتی با علی دایی کار می کنی مثل او می شوی

شناسه خبر: 1123
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1396
دانیال ماهینی بعد از دو هفته مصدومیت با پیراهن تیم سایپا در برابر تیم فصل گذشته اش یعنی استقلال خوزستان بازی کرد و پیروز شد.
دانیال در خصوص حال و هوای این بازی می گوید: من دو فصل برای استقلال خوزستان بازی کردم و این بازی برای من حس خاصی داشت. هر چند فوتبال حرفه ای شده و به همین خاطر باید بگویم خوشحالم که استقلال خوزستان را شکست دادیم. در این بازی چیزی که ما را اذیت کرد گرمای شهر اهواز بود. هر چند که من بوشهری ام و به این شرایط آب و هوایی عادت دارم. 
ماهینی در ادامه گفت و گو با فوتبال بوشهر، پیرامون حرف و حدیث هایی که در مورد او به خاطر جدایی از استقلال خوزستان مطرح شد، گفت: من حرفی نزدم. با وجود همه حرف هایی که زده شد. عبدالله ویسی سرمربی من بوده. احترام او بر من واجب است. قبل از بازی برای او گل بردم. این وظیفه ی من بود. از دو فصل حضور در اهواز خاطرات خوبی دارم. به خصوص در سال اول که قهرمان لیگ برتر شدیم. برای استقلال خوزستان آرزوی موفقیت می کنم. 
دانیال در خصوص حضور در تیم سایپا هم گفت: وقتی با علی دایی که کار می کنی مثل خود او می شوی. جنگجو و پرتلاش. او الگوی اخلاقی و فنی همه بازیکنان سایپا است. علی دایی حس برتری جویی را به تیم انتقال می دهد. اینکه باید زندگی سالمی داشته باشیم اگر می خواهیم موفق شویم و قدر موقعیتی که در اختیار ما قرار گرفته را بدانیم. اینها تاکیدات سرمربی تیم سایپا است و من از این انتخاب خوشحال هستم. 
ماهینی در پاسخ به این سوال که آیا سایپا می تواند با این روند در لیگ برتر قهرمان شود یا خیر؟ گفت: ما یک تیم جوان – ماجراجو و با انگیزه هستیم که با همه ی توان برای بردن تلاش می کنیم. بر همین اساس می توانیم منتظر اتفاقات بزرگ باشیم. الان تیم  ها نگاه قابل احترامی به ما دارند و این خیلی خوب است. 
مدافع راست تیم سایپا در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد ابتدای فصل استقلال برای او جدی بود یا نه و هم چنین شرایط بازی با این تیم در هفته ی پیش رو گفت: پیشنهاد تیم استقلال به طور جدی مطرح شد اما تقدیر به حضور در تیم سایپا بود و من از این انتخاب خوشحال هستم. ما در برابر استقلال خوزستان خوب بازی کردیم و مستحق برد بودیم. بی شک در برابر استقلال تهران هم با همه ی توان برای پیروزی بازی خواهیم کرد.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.