محمود زاده:امروز در مورد نفت تهران تصمیم گیری خواهد شد،تکلیف ایرانجوان مشخص می شود؟!

شناسه خبر: 11280
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1397

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره سفرش به استان کرمان اظهار داشت: من از سه ورزشگاه تیم‌های استان کرمان در این سفر بازدید کردم. سیرجان دو ورزشگاه خوب دارد. یک ورزشگاه با چمن طبیعی است که البته نور ندارد و ورزشگاه دیگر نور دارد اما چمنش مصنوعی است. تیم مس رفسنجان در حال آماده سازی ورزشگاه خانگی خود است و تا ۱۱ شب شنبه آنها  مشغول پهن کردن رول چمن بودند. مدیران باشگاه و کارشناسانی که در حال انجام این کار هستند اعلام کردند ورزشگاه خانگی مس رفسنجان به لیگ دسته اول خواهد رسید زیرا تیم مس رفسنجان در هفته دوم میزبان است. تیم مس کرمان هم یک ورزشگاه عالی دارد که چمن طبیعی آن هم رول‌گذاری شده است.

محمودزاده با انتقاد از اقدام دیرهنگام لیگ‌های دسته یکی برای ثبت قرارداد بازیکنانشان عنوان کرد: در حالی که لیگ دسته اول شنبه آینده آغاز می‌شود اما تا کنون تنها تیم اکسین البرز قرارداد بازیکنانش را ثبت کرده و تیم‌های دیگر هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده‌اند که از باشگاه‌ها می‌خواهم هر چه سریع‌تر نسبت به انجام امور اداری ثبت قرارداد بازیکنانشان اقدام کند.

وی در مورد وضعیت سه تیم بلاتکلیف لیگ یک گفت: خوشبختانه با نامه نگاری حیدر بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ دو تیم از این سه تیم برای حضور در لیگ دسته اول اعلام آمادگی کرده‌اند و تیم‌های خونه به خونه و سیاه جامگان در لیگ یک فصل آینده حاضر خواهند شد. ولی متاسفانه وضعیت تیم نفت تهران مشخص نیست. نماینده این تیم نه در جلسه قرعه‌کشی و نه در کارگاه آموزشی نقل و انتقال پیش فصل شرکت نکرد و ابهام بزرگی برای برگزاری لیگ یک در فصل آینده ایجاد کرده است.

مسئول مسابقات لیگ یک در مورد اینکه وضعیت نفت تهران چه خواهد شد، گفت:‌امروز (دوشنبه) با حضور مسئولان سازمان لیگ و هیأت فوتبال تهران جلسه‌ای تشکیل خواهیم داد تا در مورد حضور نفت تهران در لیگ دسته اول تصمیم‌گیری شود و نحوه حضور نفت تهران در مسابقات لیگ را بررسی کنیم.

محمودزاده در مورد تیم‌هایی که ورزشگاه خانگی خود را هنوز معرفی نکرده‌اند،‌گفت: تیم بادران تهران قول داده یک ورزشگاه استاندارد در حد لیگ برتر را به عنوان ورزشگاه خانگی خود معرفی کند. تیم خونه به خونه هم قصد دارد در ورزشگاه شهدای ساری به میدان برود و ورزشگاه خانگی مس رفسنجان هم آماده می‌شود اما متاسفانه دو تیم استقلال جنوب تهران و نفت تهران هنوز ورزشگاه خانگی خود را به ما معرفی نکرده‌اند.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.