آخرین رایزنی ها انجام شد/شانس ایرانجوان برای حضور در لیگ یک زیاد شد؟

شناسه خبر: 11508
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1397

در حالی که رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران از روز شنبه آغاز شده،هنوز تکلیف تیم نفت تهران مشخص نیست و ۱۷ تیم دیگر لیگ از بلاتکلیفی این تیم قدیمی پایتخت کلافه شده اند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر در شرایطی که گفته می شد با شرایط خاص تیم نفت ،ایرانجوان بوشهر به عنوان آخرین تیم سقوط کننده به لیگ دو جانشین این تیم خواهد شد اما در هفته گذشته هیچ خبر رسمی از سوی سازمان لیگ اعلام نشد و حتی لیگ دسته اول با اعلام آمادگی ۱۷ تیم رسما استارت خورد.

 

در شرایطی که امیدها برای رسیدن تیم بوشهری به لیگ یک کمتر شده بود،واپسین ساعات شنبه شب خبری به دست خبرنگار ما رسید مبنی بر رایزنی های مهمی که با حضور خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس ،بهروزیان مدیر اداره ورزش و جوانان و عوامل باشگاه ایرانجوان  در یک جلسه چند ساعته که گویا صحبتهای مهمی با فتاحی رییس سازمان لیگ ایران انجام گرفته است!

 

هنوز هیچ اعلام یا نقل قول رسمی صورت نگرفته اما یک منبع آگاه به فوتبال بوشهر گفت:هیچ چیز صد در صد نشده اما تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف ایرانجوان برای حضور در لیگ دسته اول یا دسته دوم مشخص خواهد شد اما امید زیادی داریم با رایزنی های صورت گرفته اتفاق بزرگی رخ بدهد!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.