اکبر فرید مدیر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی:یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم

شناسه خبر: 12228
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1397

اکبر فرید پس از پیروزی تیمش در برابر تیم شهریار ساری در گفتگویی اظهار داشت : خوشبختانه با حمایتهای مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و مدیر عامل باشگاه، درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان تیم روند بسیار خوب و بی حاشیه ای طی می کند و با پیروزی ۵ بر ۲ که امروز در تیم شهریار ساری بدست آوردیم گامی دیگر برای رسیدن به قهرمانی برداشتیم که این مهم را به مردم خوب استان بوشهر که همواره حامی تیم بوده اند تبریک عرض می کنم.

مدیر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی افزود : رقابتهای این فصل لیگ برتر پارس جنوبی نسبت به فصول قبل از کیفیت بالاتری برخوردار است و در این بین تمام تیمها در برابر پارس جنوبی با انگیزه بیشتری ظاهر می شوند که همین امر رقابتها را سخت و فشرده کرده اما ارائه بازیهای حساب شده که با اتحاد و همدلی هم همراه بوده باعث بدست آمدن نتایج دلخواه و صدر نشینی شده است.

فرید در خاتمه در خصوص میزبانی مناسب باشگاه شهریار ساری گفت : شرایط برگزاری بازی امروز بسیار مساعد بود و مسئولان سازمان لیگ ، باشگاه شهریار ساری ، آقای بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران ، نیروی انتظامی ساری و مردم خوب ساری که در ورزشگاه حضور داشتند، زحمات زیادی برای انجام یک رقابت زیبا و جوانمردانه متحمل شدند که جای تقدیر دارد. گفتگو : عبدالرضا کللی


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.