طارمی: دیپورت از الغرافه؟ دنبال حاشیه نباشید/ ما هم دوست داریم با برزیل بازی کنیم+تصاویر مهاجم بوشهری در مصاف با تیم ملی بولیوی

شناسه خبر: 13484
تاریخ انتشار: 24 مهر 1397

مهاجم تیم ملی در پایان دیدار مقابل بولیوی با اشاره به پیروزی برابر حریف آمریکای جنوبی به نیاز تیمش برای دیدارهای تدارکاتی بیشتر گفت.

مهدی طارمی با حضور دوباره در جمع شاگردان کارلوس کی‌روش در ترکیب تیم ملی مقابل بولیوی نیز حضوری ثابت داشت. او در پایان این دیدار تدارکاتی که با برتری دو بر یک ایران همراه بود با حضور در میکسدزون استادیوم آزادی در خصوص نتیجه و شرایط تیم ملی صحبت کرد و گفت: بازی خوبی بودم و توانستیم با پیروزی این بازی را پشت سر بگذاریم و انشاالله بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم تا جام ملت های آسیا.

وی در واکنش به سوالی درباره قرار گرفتن تیم ملی ایران مقابل حریفان بی نام و نشان گفت: همین بولیوی در کاپ آمریکا مقابل برزیل و آرژانتین قبلا انجام داده است حالا شاید در حد آن تیم ها نباشد ولی خب بودجه ما همین قدر است و فدراسیون ما بازی هایی که می تواند بگذارد در همین حداست و اگر می شد که فرقی نمی کرد و ما بازی می کردیم و ما مجبور به بازی مقابل همین تیم هستیم. حالا خوب است که از دو بازی یک بازی را می گذارند و جای امیدواری دارد.

طارمی با اعلام اینکه نیاز به حمایت و دیدارهای تدارکاتی بیشتر دارند گفت: ما توانایی مان همین قدر است و همین که از دو فیفادی از یکی می توانیم استفاده کنیم جای شکرگزاری دارد که حداقل یک بازی را می توانیم انجام بدهیم. حالا بازی دوستانه خوبی داشتیم و عربستان و دیگر تیم های آسیایی بودجه شان خوب است ولی ما همین قدر توانایی داریم. این اصلا خوب نیست با اینکه اول آسیا هستیم.

مهاجم تیم ملی در خصوص حضور بانوان روی سکوها و حمایت آنها گفت: حضور بانوان یک نکته مثبت در بازی امروز بود و ان شاالله تداوم داشته باشد و باز هم آنها بتوانند بیایند ورزشگاه اما قبلش باید فرهنگسازی شود. خدا را شکر امروز خوب بود و یک فرهنگسازی شده اما باید بیشتر شود. درست است که خانم ها امروز گزینشی بوده اما باید از یکجا کم کم شروع شود دیگر. نمی شود از روز اول همه را برای حضور به ورزشگاه دعوت کنند اگرچه حق را به خانم های علاقمند به فوتبال می دهیم.

طارمی درباره تدارکات تیم ملی و بازی های دوستانه آتی گفت: آن چیزی که ما شنیدیم این است که فدراسیون با ۴۰، ۵۰ تیم برای بازی دوستانه صحبت کرده است ولی هیچ تیمی حاضر نمی شود با ایران بازی کند حالا به هر دلیل که خوب نیست. ما از خدای‌مان است که با تیم های بزرگی مثل برزیل بازی کنیم اما باز نسبت به آنچه قرار است بازی دوستانه ای نداشته باشیم این موضوع خیلی خوب است. بولیوی تیم خوبی بود و مقابل تیم های بزرگ آمریکا بازی کرده و به نظرم بد نبود.

طارمی در پایان در خصوص دیپورت شدن از لیگ قطر و تیم الغرافه گفت: دنبال حاشیه هستید؟

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.