پس از ناکامی ایرانجوان در بازی خانگی مقابل شهرداری همدان، نوازی باز هم استعفا داد!

شناسه خبر: 14591
تاریخ انتشار: 28 آبان 1397

محمد نوازی سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر روز دوشنبه شب پس از تساوی ۲ بر۲ تیمش برابر شهرداری همدان برای دومین بار در این فصل از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش «فوتبال بوشهر»؛ وی باحضور در جمع خبرنگاران افزود: مدیرعامل ایرانجوان بوشهر تنهاست و ۲۷ عضو سهامدار باشگاه نیز حاضر به خرج کردن برای این تیم نیستند.

وی با اشاره به اینکه بضاعت تیم ایرانجوان بوشهر اندک است بیان کرد: ظرفیت بازیکنانی که تیم ایرانجوان را با آن بستند در حد بازیکنان ذخیره تیم است و توانایی بازی آنها در لیگ ۲ بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است.

نوازی ادامه داد: برای گرفتن بازیکنان جدید و تقویت تیم نیز رایزنی هایی صورت گرفت ولی با توجه به اینکه خواهان پیش پرداخت ۲۰ درصد از قرارداد خود بودند، موفق به جذب آنها نشدیم.

وی اظهار داشت: با این روند مدیریتی که سهامداران تنها در اندیشه فروش زمین های ایرانجوان و کسب درآمد و ادعای سهامداری داشته باشد راه به جایی نمی برد.

نوازی اضافه کرد: پارسال برای ایرانجوان هزینه زیادی شد اما امسال این تیم با مشکلات عدیده مالی روبرو است تا جایی که برای تامین زمین و آب معدنی نیز مشکل داریم.

ایرانجوان با این تساوی با ۶ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند و شهرداری همدان نیز با این تساوی رتبه یازدهمی خود را حفظ کرد.

ایرانجوان در هفته یازدهم بازی ها به مصاف کاسپین قزوین می رود و شهرداری همدان نیز با آوالان کامیاران دیدار می کند.

 

ایرنا


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.