خبر روز:ایرانجوان نجات پیدا میکند؟تصمیم مهمی که وزیری و هیات مدیره باید بگیرند!

شناسه خبر: 14628
تاریخ انتشار: 30 آبان 1397

اوضاع و احوال ایرانجوان بوشهر در طول چند سال اخیر به قدری بد بوده که بدهی های گذشته هیچگاه اجازه حرکت رو به جلو را به این باشگاه ۷۰ ساله بوشهری نداده است.

 

به گزارش فوتبال بوشهر در شرایطی که ایرانجوان قعر جدول لیگ دسته دوم را تجربه میکند و حال و روز خوبی ندارد ،خبرهایی به گوش خبرنگار ما رسیده که گروهی می خواهند با حضور در راس مدیریت باشگاه بوشهری ،منابع مالی خوبی را به تیم تزریق کنند! آنگونه که پیداست ایرانجوان تا کنون یک ریال به بازیکنانش بابت پیش قراردادها پرداختی نداشته و وضعیت تیم به شکلی است که سرمربی انها از کمبود آب خوردن هم در تمرینات بارها حرف زده است.

 

طی روزهای گذشته و پس تساوی که باعث شد اعتراض هواداران بیش از گذشته شنیده شود ،گروهی از افراد متمول اعلام کرده اند با حضور در راس مدیریت باشگاه و پرداخت هزینه ها می توانند ایرانجوان را از وضعیت فعلی رها کنند.آنها حتی اعلام کرده اند اگر باشگاه را تحویل بگیرند بازی بعدی خارج از خانه، تیم را با هواپیما راهی قزوین خواهند کرد تا بازیکنان از یک سفر زمینی و طولانی رهایی پیدا کنند.

 

یک منبع آگاه در این باره گفت:مذاکرات انجام شده و منتظر پاسخ وزیری و هیات مدیره هستیم!

 

در این شرایط مهمترین تصمیم ممکن بر عهده علی وزیری و هیات مدیره ای است که اعلام کرده اند دیگر نمی توانند هزینه ها را پرداخت کنند.گویا این گروه تجاری اعلام کرده اند به راحتی از پس هزینه های تیمداری بر می آیند و حال باید دید هیات مدیره ایرانجوان و البته سهامداران و کلا افراد تصمیم گیرنده در این باشگاه بحران زده چه تصمیمی را خواهند گرفت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.