آقای گلی آسیا؛ طارمی به دنبال تحقق رویا

شناسه خبر: 15767
تاریخ انتشار: 07 دی 1397

مهدی طارمی طی این سال‌ها فارغ از تمامی حواشی، همواره کامل‌ترین مهاجم در ترکیب تیم‌های پرسپولیس، تیم ملی و الغرافه بوده است. مهاجمی که در روزهای بدش نیز بابت شکل دادن بزرگترین فرصت‌های گلزنی یک چهره ویژه در خط حمله محسوب می‌شود.

طارمی در دومین فصل حضورش در پرسپولیس به عنوان آقای گلی دست یافت. مهاجم جنوبی بعد از آقای گلی با پیراهن شماره ۱۷ سرخ‌ها، فصل بعدی را با پیراهن شماره ۹ استارت زد و اینبار هم به عنوان آقای گلی لیگ رسید. حضور او در تیم‌ملی نیز با گل‌های حساسی همراه بوده و از جمله آن می‌توان به دو گل سه امتیازی‌اش در عید ۹۷ برابر ازبکستان و چین که سند صعود تیم ملی به جام جهانی را امضا کرد، اشاره کرد.

 

طارمی هرچند در لیگ ستارگان قطر و تیم الغرافه زیر فشار کارشناسان و پیشکسوتان این باشگاه قرار دارد اما همچنان یکی از گلزنان برتر این تیم محسوب می‌شود. مهاجم سابق پرسپولیس که در بدو حضورش در الغرافه موفق شده بود در لیگ قهرمانان نمایش خوبی از خود به جا بگذارد و در نهایت اما شانس صعود به همراه وسلی اشنایدر و دیگر هم‌تیمی‌هایش را به مرحله بعد به دست نیاورد، اکنون بزرگترین مدعی دستیابی به عنوان برترین گلزن آسیا در جام ملت‌ها محسوب می‌شود.

طارمی در آخرین فصلی که در پرسپولیس حضور داشت مدعی جدی آقای گلی آسیا در ترکیب سرخ‌ها محسوب می‌شد اما در نهایت با محرومیت خود شانس بزرگ دستیابی به آن را از دست داد.

 

مهاجم شماره ۱۷ تیم ملی اما اکنون با تجربه حضور در فوتبال خارج از ایران و همچنین حضور در سه رقابت جام جهانی، خود را مدعی اصلی دستیابی به عنوان آقای گلی آسیا می‌داند و از انگیزه بالایی برای دستیابی به آن برخوردار است. قدرت گلزنی او در صورتی که با فرصت سوزی همراه نشود، شاید بتواند به یک حسرت بزرگ ۴۰ ساله نیز خاتمه دهد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.