تارتار و یک دغدغه شیرین درون دروازه!

شناسه خبر: 16095
تاریخ انتشار: 21 دی 1397

پارس جنوبی جم از ابتدای فصل جاری دو دروازه بان خوب در اختیار داشته است. احمد گوهری جوان و باانگیزه و رحمان احمدی باتجربه امسال وظیفه حراست از قفس توری زردپوشان جنوبی فوتبال ایران را برعهده داشته اند.

پارسی ها فصل را با احمد گوهری درون دروازه آغاز کردند و او در ۹ بازی ابتدایی لیگ به میدان رفت و عملکرد خوبی داشت. بعد از آن اما تارتار به رحمان احمدی میدان داد و بازی های پایانی نیم فصل اول را این دروازه بان سابقا ملی پوش برای پارس جم بازی کرد.

عملکرد خوب گوهری و احمدی در ماه های گذشته مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی را به یک دردسر شیرین انداخته؛ اینکه کدامیک از این دو دروازه بان درون قفس توری تیمش قرار بگیرند.

 

در تعطیلات نیم فصل گوهری و احمدی با انگیزه بالا کارشان را در تمرینات پارس و بازی های تدارکاتی دنبال می کنند و حالا مهدی تارتار مثل نیم فصل اول کار سختی برای انتخاب دروازه بان تیمش در نیم فصل دوم خواهد داشت. نکته قابل توجه اینکه در کنار این دو دروازه بان سینا حاجی وند جوان هم حضور دارد که با توجه به توانایی های فنی اش می تواند در صورت نیاز به میدان برود.

در بازی تدارکاتی روز گذشته پارس جنوبی و پیکان نیز نیمه اول رحمان احمدی به میدان رفت و در نیمه دوم گوهری وظیفه حراست از دروازه را برعهده داشت که هردوی آنها عملکرد خوبی داشتند.

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.