توضیحات مهدی تارتار پیرامون حضور پسرش در تیم پارس جنوبی جم:حسین آمادگی اش را نشان داد و می تواند برای ما مفید باشد!

شناسه خبر: 16712
تاریخ انتشار: 10 بهمن 1397

سرمربی پارس جنوبی جم درباره حضور فرزندش در تمرینات این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش فوتبال بوشهر و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، حسین تارتار فرزند مهدی تارتار سرمربی تیم پارس جنوبی جم از حدود دو هفته قبل در تمرینات این تیم حضور دارد. او که سهمیه زیر ۲۱ سال محسوب می شود توانسته نظر مساعد کادرفنی پارس جنوبی را جلب کند و به عنوان یک بازیکن جوان در نماینده جم حاضر شود.

مهدی تارتار در گفت و گوی کوتاهی با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره حضور پسرش در تمرینات پارس جم عنوان کرد: «حسین هم یک جوان مثل همه جوانان دیگر است. ما از بازیکنان زیادی در هفته های گذشته تست گرفتیم که یکی از آنها حسین تارتار بود. او گناه نکرده که نام خانوادگی اش تارتار است.»

سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: «حسین خدمت سربازی اش را در تیم نیروی زمینی پشت سر گذاشت و بازیکن آن تیم بود. بعد از آن دوست داشتم در تیم دیگری فوتبال بازی کند اما از هرکس این درخواست را داشتیم گفت که اگر فوتبالیست خوبی است چرا خودت در پارس جنوبی او را انتخاب نمی کنی؟به همین خاطر از او تست گرفتیم و دیدیم که می تواند مفید باشد».

وی در خصوص سبک بازی حسین تارتار گفت: «حسین در تست هایی که انجام داد، توانست آمادگی اش را به ما نشان بدهد. او اگر لیاقت داشته باشد، می تواند از اینجا پیشرفت کند. این فرصت را به او می‌دهم و اگر هم لیاقت نداشته باشد که باید دنبال شغل دیگری برود. ضمن اینکه او سهمیه زیر ۲۱ سال ما است و لیست بزرگسالان باشگاه را پر نکرده است. از طرف دیگر در لیست زیر ۲۱ ساله هایمان نیز هنوز جای خالی زیادی داریم.»

تارتار صحبت هایش را در اینباره اینطور به پایان برد: «این همه پدر و پسر در فوتبال ایران و جهان حضور داشته اند و فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد. تاکید می کنم که معتقدم حسین تارتار می تواند فوتبالیست بزرگی شود و ما مثل همه جوانان این مملکت این فرصت را در اختیارش می گذاریم تا بتواند پیشرفت کند.»

گفتنی است؛ در فوتبال ایران فوتبالیست های قدیمی همچون علی پروین، امیر قلعه نویی، مرحوم ابراهیم آشتیانی، اکبر میثاقیان و… از وجود فرزندان خود در تیم هایشان استفاده کردند. همچنین در فوتبال دنیا نیز مربیانی مثل زین الدین زیدان، پیتر اشمایکل و … به فرزندان خود فرصت بازی کردن دادند. حالا مهدی تارتار چنین تصمیمی گرفته تا از فرزندش، حسین در پارس جنوبی جم استفاده کند.

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.