مهدی تارتار:دلم نیامد تیمی که ۳ سال برایش زحمت کشیدم را رها کنم

شناسه خبر: 17027
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1397

مهدی تارتار در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره مسائل پیش آمده تیم پارس جنوبی جم عنوان کرد: واقعیت این است که مشکلات موجود به کل مجموعه فشار آورده است. از مدیرعامل گرفته تا کادراجرایی و فنی و بازیکنان همه درگیر این مسائل هستند. با این وجود همه اعضا، تیم شان را دوست دارند و اگر از مشکلات صحبت می کنیم به این خاطر است که دلمان نمی خواهد زحمات کشیده شده بر باد برود.

وی ادامه داد: شب گذشته با رضاییان مدیرعامل باشگاه نشستی را برگزار کردیم که طی آن ایشان با سعه صدر همیشگی مسائل زیادی را بیان کرد. در این نشست بر سر موضوعات مختلف صحبت کردیم و امیدوار هستیم تا در آینده مشکلات باشگاه به حداقل برسد. به همین خاطر امروز هم من و خطیب کارمان را با تیم پارس جنوبی از سر می‌گیریم تا بتوانیم مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی پارس جنوبی همچنین گفت: هیچ مربی ای دلش نمی آید تیمی که ۳ سال برایش زحمت کشیده را رها کند و برود. من نیز از این قاعده استثنا نیستم. اگر هم حرفی زده شده به خاطر این بوده که مشکلات برطرف شود و امیدواریم این اتفاق بیفتد. ضمن اینکه هواداران هم طی چند روز گذشته بسیار به من لطف داشتند و با تماس‌هایشان خواهان بازگشتم شدند. از این عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم در آینده همه چیز خوب پیش برود.

تارتار در پایان افزود: بازی سختی با نفت مسجدسلیمان داریم. تمرینات ما از پنجشنبه آغاز شده و من و خطیب سرپرست تیم هم از امروز اضافه شدیم و امیدواریم بتوانیم در این بازی به ۳ امتیاز دست پیدا کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.