مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم:شب عید دست خالی ماندیم،به ما قول داده اند تا پایان فروردین پول برسد

شناسه خبر: 18064
تاریخ انتشار: 05 فروردین 1398

سرمربی پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد تیمش در هفته های آینده در بعد نتیجه گیری بهتر عمل کند و رتبه ششمی را دوباره به دست آورد

مهدی تارتار درباره شرایط تیمش در سال جدید عنوان کرد: ابتدا جا دارد سال نو را به همه هموطنان عزیزم تبریک بگویم. امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و بهروزی را در پیش داشته باشند. درباره تیم خودمان باید بگویم که کارمان را در سال ۹۸ از روز سوم فروردین آغاز کردیم. تمرینات خود را ادامه می دهیم و به دنبال آن هستیم تا بتوانیم روزهای خوبی را در ادامه مسابقات لیگ برتر پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به مشکلات مالی پارس جنوبی تاکید کرد: فکر می کنم جزو معدود تیم هایی هستیم که شب عید دست خالی به خانه رفتیم. حتی تیم هایی که مشکلات مالی زیادی داشتند اما توانستند مبلغی را جور کنند و به اعضای تیم پرداختی داشته باشند. با این حال بازیکنان ما صبوری کردند و کار خود را در سال جدید نیز بدون وقفه دنبال کردند. جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم که با این شرایط سخت با جدیت کارشان را ادامه می دهند.

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: باشگاه به ما قول داده که تا قبل از پایان فروردین ماه مبلغی که قرار بود شب عید پرداخت شود را بدهند. امیدوارم واقعا اینبار این اتفاق بیفتد و با تمرکز و روحیه بهتری کارمان را برای سایر مسابقات دنبال کنیم.

تارتار با اشاره به دیدار با پدیده مشهد در هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: بازی سختی مقابل پدیده داریم. این تیم اگرچه در دوسه هفته گذشته نتایج چندان خوبی نگرفته اما برای برد مقابل تیم ما در خانه بازی می کند. ما نیز چند هفته ای است در بعد نتیجه گیری خوب کار نکردیم و می خواهیم با دست پر از این میدان بیرون بیاییم. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم مقابل پدیده نتیجه مطلوبی بگیریم و با درخشش در هفته های آینده بتوانیم در جدول بالا بیاییم و رتبه قبلی خود که ششمی بود را دوباره به دست آوریم.

وی افزود: امسال شرایط برای ما بسیار سخت بود. مشکلات زیادی را تجربه کردیم و امیدوارم در هفته های پایانی لیگ برتر هم در بعد نتیجه گیری موفق عمل کنیم و روزهای درخشانی را برای هواداران رقم بزنیم. همین که لیگ برتر را با رتبه ای درخور مردم استان بوشهر و خصوصا شهرستان جم به پایان ببریم برای ما کفایت می کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.