رضا نظرزاده مربی ایرانجوان:امیدوارم در لیگ بمانیم

شناسه خبر: 18144
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1398
مربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم همچنان به بقا در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور امیدوار است.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایرنا؛ رضا نظرزاده پس از برد ۲ بر یک تیمش در برابر کاسپین قزوین در جمع خبرنگاران افزود: برخی از بازیکنان ایرانجوان به دلیل مشکلات مالی چند روز دیر به تیم اضافه شدند ولی باتوجه به تمرین های منظم تیم تا روز پایانی سال گذشته این تیم در برابر کاسپین عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت.

وی بیان کرد: ایرانجوان بوشهر هفته آینده به مصاف مقاومت تهران می رود که با توجه به شانس آنها برای صعود ایرانجوان کار دشواری در پیش دارد.

نظرزاده افزود: باتوجه به اینکه استقلال اهواز و مس نوین کرمان به عنوان ۲ رقیب دیگر ایرانجوان با یکدیگر بازی دارند امیدواریم با تساوی آنها و بهبود میانگین گل های زده تیم در لیگ ۲ بماند.

وی یادآور شد: برای بازی با مقاومت تهران چند بازیکن ما مصدوم هستند که امیدواریم با رسیدن آنها به وضعیت مطلوب با تمام قوا برابر آنها صف آرایی کنیم.

ایرانجوان با این برد همچنان با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول گروه خود باقی ماند و تیم کاسپین نیز با ۲۶ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

ایرانجوان بوشهر در هفته بیست و پنجم بازی ها به مصاف مقاومت تهران می رود و تیم کاسپین قزوین نیز با آوالان کامیاران دیدار می کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.