سرمربی پارس جنوبی جم:دفاع تیم ملی با کیروش بی نقص است،تیم من را با استقلال خوزستان مقایسه نکنید!

شناسه خبر: 1832
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1396

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم که نتایج خوبی را در لیگ کسب کرده و بهترین مربی ماه از نظر کارشناسان معرفی شده، عصر امروز به عنوان کارشناس برنامه فوتبال برتر و بازی کره جنوبی و ایران حضور داشت و صحبتهای جالبی در پایان این دیدار مطرح کرد که به اختصار گوشه ای از آن را با هم مرور می کنیم:

 

اخراج عزت اللهی بی تجربگی بود
در طول نود دقیقه  چیز خاصی از دو تیم ندیدیم و در نیمه دوم هم طبیعی بود هر چه از بازی بگذرد تیم ما عقب بنشیند. عزت الهی از روی بی تجربگی اخراج شد و بازیکن کره با تجربه ی خود، این امتیاز را برای تیمش گرفت.

تعویض های کی روش هوشمندانه بود
داور در طول نود دقیقه با تیم کره مماشات کرد. به نظرم Afc هم بدش نمی آید کره به جام جهانی صعود کند. بعد از ده نفره شدن، تعویض های  کی روش هوشمندانه بود. کریمی به میدان آمد تا نظم به خط میانی دهد و طارمی هم به خاطر سرعتش وارد زمین شد؛ البته روز خوب طارمی نبود.

 

اوج کار کی روش تعویض چشمی بود
اوج هنر کی روش اوردن روزبه چشمی به خط دفاعی بود تا از سرزنی شماره ٩ کره جلوگیری کند که موفق هم شد.تیم ملی با تدبیر کی روش بعد از اخرج عزت الهی   توانست بازی را کنترل کند و تمام توپ های مستقیم تیم کره را خنثی کند. ما به خواسته های خود رسیدیم هر چند بازی کیفیت نداشت ولی کار کی روش  بی نقص بود.

 

دفاع تیم ملی با کی روش بی نقص است
در کار دفاعی وینگرهای ما به خوبی جمع می شدند و اجازه نمی دادند بازیکنان حریف خط  دفاع ما را دور بزنند. شخصیت تیمی ایران در آسیا شکل گرفته و دفاع تیم ملی باحضور کی روش بی نقص است.

 

کی روش روانشناسی بی نظیر است
کی روش  یک روانشناس بی نظیر است  او کاری می کند که بازیکنان برای هر بازی جنگنده در زمین ظاهر شوند. جنگ روانی ایجاد می کند؛ البته فقط به خاطر ایجاد روحیه جنگندگی در بین بازیکنان تیم ملی تا انگیزه آن ها افزایش یابد.

باید به خواسته های کی روش احترام گذاشت
کی روش نشان داد کارش را بلد است و به هر حال چو ن تجربه حضور در جام جهانی را دارد باید همه از او حمایت کنند و همه باید به خواسته های کی روش احترام بگذارند؛ مردم، دولت و فدراسیون باید حامی تیم ملی باشند.

 

امیدوارم کی روش انگیزه بازیکنان را ببیند 
در سال جام  جهانی همه بازیکنان  در تیم های خود انگیزه دعوت شدن  به تیم ملی را  دارند و امیدارم کی روش آن ها راببیند.  بازیکنانم به خود باوری رسیدند و نشان دادند با کیفیت هستند؛ امیدوارم  مربی تیم ملی بازیکنان ما را هم ببیند  و اگر لازم شد به تیم ملی دعوت کند.

 

 امیدوارم تیم ملی از گروهش صعود کند
کی روش نظم و انضباط را از بیرون به داخل زمین حاکم کرده و امیدوارم تیم ملی از گروه خود در جام جهانی صعود کند.

 

بازیکنانم انگیزه ی حضور در تیم ملی را دارند
بازیکنان ما با انگیزه دعوت شدن به تیم ملی به میدان می روند؛ ما تمرینات خود را زود شروع کردیم که جا دارد از مربی بدنساز تیم آقای جودکی تشکر کنم و به همین دلیل است که دوندگی بازیکنان ما از ٩ کیلومتر به بالاست.

 

با استقلال خوزستان قابل مقایسه نیستیم
نمی شود ما را با استقلال خوزستان مقایسه کرد. استقلال خوزستان دو فصل در روزهای پایانی در لیگ برتر ماند؛ اما  پارس جنوبی جم در اولین سال حضور خود تا به اینجای کار به این نتایج دست پیدا کرده است.

 

استقلال می توانست هم امتیاز پرسپولیس باشد
ما بازی به بازی  پیش میرویم  و بازیها هفته به هفته سخت ترمی شود. در مورد بازی با استقلال باید بگویم اگر برای استقلال بازیها  تکرار می شد، در حال حاضر هم ردیف  پرسپولیس بودند.

 

ما پارس جنوبی جم هستیم 
بازیها هر هفته جدول لیگ را دچار تغییر می  کند. یک هفته یک تیم می برد و یک تیم شکست می خورد. نباید توقع ها از پارس جنوبی جم بالا برود؛ اما ما و بازیکنان مقابل استقلال انگیزه داریم چون پارس جنوبی هستیم. در پایان از مدیریت خوب باشگاه تشکر می کنم که همه جانبه از ما حمایت می کند. برای موفقیت یک تیم، بیرون و داخل زمین باید هماهنگ باشند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.