دانشگر:هدف سایپا کسب سهمیه آسیا است

شناسه خبر: 191
تاریخ انتشار: 08 مرداد 1396

محمد دانشگر پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان در مورد این بازی اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی تماشاگرپسندی بود و هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند از دیدن این مسابقه لذت بردند. سپاهان امسال شرایط خیلی خوبی دارد و از تیم‌های قدرتمند محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: ما تغییرات زیادی برای این فصل داشتیم اما با این حال در هفته اول نمایش خوبی داشتیم، روی یک صحنه غفلت کردیم و گل تساوی را خوردیم. در مجموع خیلی خوب بازی کردیم و بازیکنان تمام تلاش خود را به کار گرفتند. امیدوارم از هفته‌های آینده به پیروزی برسیم و رو به رشد قدم برداریم.
بازیکن تیم فوتبال سایپا عنوان کرد: سایپا تیمی جوان و بانگیزه دارد که همه دیدند در هفته اول برابر سپاهان چگونه ظاهر شد، امروز بازی را به خوبی مدیریت کردیم، اما متأسفانه بازی با نتیجه مساوی تمام شد. قطعا تمام تیم‌ها با هدفی وارد مسابقات می‌شوند و صددرصد ما هم هدفمان قهرمانی و کسب سهمیه است.
دانشگر در پاسخ به این سوال که در فصل نقل و انتقالات از سپاهان هم پیشنهاد داشتید اما چرا به این تیم نیامدید، تصریح کرد:‌ سپاهان باشگاه بزرگی است و همیشه در جمع مدعیان قرار دارد، اما قسمت نشد من در این باشگاه حضور داشته باشم.
منبع:فارس


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.