لیکنز سرمربی تراکتورسازی: داور به اشتباه پنالتی گرفت

شناسه خبر: 19353
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1398

جورج لیکنز پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پارس‌جنوبی جم در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم درمورد صحنه پنالتی صحبت کنم و باید بگویم که آن صحنه اصلاً پنالتی نبود و داور به اشتباه اعلام پنالتی کرد، چون اکبر ایمانی قصد داشت از خودش دفاع کند و توپ به شدت به سمت وی آمد. در بازی برابر نساجی و چند بازی دیگر برای ما پنالتی نگرفتند. قانون فیفا می‌گوید وقتی توپ با چنین شدتی به سمت بازیکن بیاید نباید پنالتی اعلام کنند. درمورد تعویض حاج‌صفی باید بگویم که برای وی مشکل گوارشی پیش آمد و قادر به انجام ادامه بازی نبود. بین دو نیمه هم تلاش کردیم تا حال وی بهتر شود، اما اینگونه نشد. برای اتفاقاتی که افتاد ناراحت هستم، اما نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم.

وی درخصوص عملکرد بازیکنانی همچون شربتی در این مسابقه خاطرنشان کرد: ابتدا می‌خواستیم به موسوی بازی دهیم، اما وی به سمت راست رفت. به دلیل مشکلاتی که داشت به وی بازی ندادیم. در مجموع مشکلاتی در خط هافبک داشتیم و تیم حریف خیلی خوب در خط میانه ظاهر شد و بازی را کنترل کرد. در نیمه دوم ما کنترل بازی را از دست دادیم و من از این موضوع ناراحت هستم.

لیکنز در واکنش به اینکه تیمش از از ۵ بازی ۲ امتیاز کسب کرده‌ است، گفت:  بعد از تساوی برابر پرسپولیس باید ۶ امتیاز از دو بازی گذشته کسب می‌کردیم. امروز گلی که زدیم بسیار خوب و تمرین شده بود، اما یادمان رفت گل دوم را باید بزنیم. شرایط خوبی نداشتیم و نتوانستیم گل دوم را بزنیم. همچنین نتوانستیم از گل زده خود به خوبی دفاع کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در این بازی هم به یک گل بسنده کردید و برای کسب پیروزی و سهمیه آسیا نجنگیدید، عنوان کرد: همانطور که می‌دانید خیلی ناراحت هستم. کارهای سختی انجام دادیم، اما برخی کارها را باید در آینده انجام دهیم و مشکلات را حل کنیم. پنالتی مقابل نساجی که روی اسماعیل‌فرد رخ داد و تمام موضوعات دست به دست هم داد تا اینگونه شود. بهتر است آرام باشیم و اشتباهات خود را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درمورد اینکه در محافل مختلف بارها به شما گفته شد که هفته‌های پایانی بسیار سخت خواهد بود، اظهار داشت: من هم در نشست‌های مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرده‌ام. بعد از بازی ذوب‌آهن  و پرسپولیس اتفاقاتی علیه ما انجام گرفت که همه از آن باخبر هستیم.

لیکنز درمورد شعار حیا کن، رها کن علیه وی و اینکه آیا باید از هواداران عذرخواهی کند یا خیر، تصریح کرد: صحبت‌هایی که شما گفتید را چون فارسی بلد نیستم متوجه نشدم و حالا از شما می‌شنوم. من با تمام جود اینجا هستم و با قلبم برای تراکتوسازی تلاش می‌‌کنم. اتفاقاتی که افتاده کمک می‌کند تا ضعف‌‌هایمان را پوشش داده و خوب بازی کنیم. درست است که اتفاقاتی که رخ داده علیه ما بود، اما باید اخلاق حرفه‌ای و روح بزرگ داشته باشیم و تیم را حمایت کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.