کمالوند خبر داد:استارت تمرینات پارس جنوبی از اول تیرماه، اعضای کادرفنی پارس شنبه معرفی می شوند،حتما در جم از نفرات بومی تست گیری خواهم کرد

شناسه خبر: 19786
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1398

 

فراز کمالوند در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره اینکه هنوز دستیاران خود برای حضور در پارس جنوبی را مشخص نکرده اظهار داشت: در حال بررسی گزینه های مختلف برای قرار گرفتن در کادرفنی پارس جنوبی هستم. در این راستا جلساتی را با آقای رضاییان مدیرعامل برگزار کردیم و در نظر داریم مربیانی حضور داشته باشند که بتوانند کمک کنند. از سوی دیگر قصد داریم از حضور نفرات بومی نیز در کادرفنی استفاده کنیم. با همه این شرایط تا روز شنبه نام اعضای کادرفنی را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده از روز شنبه اول تیرماه تمرینات مان را برای حضور در لیگ نوزدهم رسما استارت می زنیم. انشاالله تا زمان شروع تمرینات در نقل و انتقالات نیز بازیکنانی که در نظر داریم را به خدمت می گیریم و تمرینات را با حضور حداکثری نفرات شروع می کنیم.
کمالوند درباره تست گیری از نفرات بومی استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم تاکید کرد: همانطور که پیش از این اعلام کردیم حتما چند روز قبل از شروع تمرینات در جم از استعدادهای بومی تست گیری می کنم. از همه بازیکنان جمی و شهرستان های اطراف که تصور می کنند می توانند به پارس جنوبی کمک کنند می خواهم در زمانی که به زودی از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام خواهیم کرد به این مرحله تست بیایند تا بتوانیم عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار بدهیم و انشاالله استعدادهای برتر را شناسایی و از آنها استفاده کنیم.

فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی زمان شروع تمرینات این تیم برای حضور در لیگ برتر نوزدهم را مشخص کرد. بر این اساس بازیکنان پارس جنوبی روز شنبه اول تیرماه خود را به کادرفنی جدید معرفی خواهند کرد و کارشان را برای لیگ برتر نوزدهم رسما استارت می زنند.

با نظر کمالوند یک اردوی ۱۰ روزه که محل برگزاری آن طی روزهای آینده مشخص خواهد شد در دستور کار پارسی ها قرار می گیرد تا بازیکنان با آمادگی کامل فصل جدید را شروع کنند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.