ویسی بعد از صعود شاهین به فینال در جام شهدا مطرح کرد:در برزخ بودیم که بازی می‌کنیم یا نه،استادیومی که استاندارد نیست دیگر نیست،در بیابان هم بازی می‌کنیم

شناسه خبر: 20641
تاریخ انتشار: 02 مرداد 1398

سرمربی شاهین گفت: بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند لطمه می‌زند و امیدوارم تکلیف لیگ مشخص شود.

عبدالله ویسی پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در جام شهدا گفت: به دلیل اینکه سازمان لیگ امنیت ورزشگاه‌ها را تأیید نکرده ما نمی‌دانستیم بازی داریم. در برزخ بودیم که بازی می‌کنیم یا نه، بچه‌های ما فوق‌العاده خسته بودند اما وظیفه ما بود به جام شهدا احترام بگذاریم و بازی کنیم.دو بازی دوستانه با بادران و استقلال خوزستان داشتیم که از آنها معذرت خواهی می‌کنم. چون جام شهدا بود باید احترام می‌گذاشتیم و در این مسابقات شرکت می‌کردیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری در مورد اختلافات خود با مدیران باشگاه گفت: اختلاف خاصی نبود، قرار بود جلسه‌ای داشته باشیم و در نهایت تیم شاهین بتواند به اهداف خود برسد که خدا را شکر این جلسه‌ برگزار شد و چیز خاصی نبود.

ویسی در مورد تاخیر در آغاز لیگ گفت: بدنسازی‌ ما الان تمام شده و باید بازی‌های دوستانه برگزار کنیم و بعد اگر مسابقات شروع نشود دوباره بدنسازی کنیم. این بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند لطمه می‌زند. امیدوارم تکلیف لیگ مشخص شود.

وی در واکنش به این موضوع که سازمان لیگ به دنبال تجهیز ورزشگاه‌های کشور است،‌ گفت: در یک ماه نمی‌شود یک استادیوم را درست کرد. استادیومی که استاندارد نیست دیگر نیست.  از قبل اگر برنامه‌ریزی می‌کردند تا الان بازی‌ها برگزار می‌شد. تجهیز یک ورزشگاه شش ماه زمان می‌خواهد.اگر این نظم و انضباطی برای همه است فدراسیون و سازمان لیگ پافشاری کنند، من مخلصشان هم هستم و در بیابان هم بازی می‌کنیم. فرقی نمی‌کند تیم برای کجا باشد، تهران، تبریز یا هر جای دیگر. این پافشاری را انجام دهند ما مخلص‌شان هم هستیم.

ویسی در پایان در مورد نقل و انتقالات  تیمش نیز گفت: بازیکنان زیادی نگرفتیم. سه بازیکن جذب کردیم که دروازه‌بان گرجستانی ما هم امروز بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.