صمیمی گلر بوشهری مس سونگون: مشکل تغذیه داریم و در روز فقط یک وعده غذا می‌خورم!/ شکست مقابل ناگویا را در فینال جبران می‌کنیم

شناسه خبر: 21080
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1398

علیرضا صمیمی دروازبان بوشهری مس سونگون در  درباره صعود تیم مس سونگون ایران به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا و شکست این تیم در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل ناگویا ژاپن اظهار داشت: ما در گروه مرگ بودیم، اما خوشبختانه در دو بازی اول با یک بازی منطقی و با نتایج پُر گل توانستیم نمایندگان کویت و امارات را شکست دهیم. به جرأت می‌گویم، تیم کاظمه کویت در هر گروه دیگری بود،‌ به مرحله بعد صعود می‌کرد. در  بازی با نماینده ژاپن هم از فرصت‌های‌مان استفاده نکردیم و توپ‌های‌مان در هر دو نیمه تبدیل به گل نشد. اگر فوتسال روی خوشش را به ما نشان می‌داد، قطعاً می‌توانستیم در این بازی هم پیروز شویم. ما پنج، شش موقعیت صددرصد را در این بازی از دست دادیم و روی اشتباهات‌مان گل خوردیم.

وی افزود: ناگویا برتری خاصی نسبت به ما نداشت، فقط شاید در کارهای تیمی کمی بهتر از ما بود. خیلی بهتر از ناگویا بازی کردیم و موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم و حتی می‌توانستیم برنده هم شویم. گاهی آدم بدشانسی می‌آورد و روزش نیست. ضمن اینکه بازیکن برزیلی ناگویا هم روز خیلی خوبی داشت و توانست به تیمش کمک کند. فرقی برای ما نمی‌کرد، شاید مسیرمان کمی سخت‌تر شد، اما ما فقط برای قهرمانی به اینجا آمده‌ایم و فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم. الان هم باید به مصاف بانک بیروت لبنان برویم، سطح این تیم پایین‌تر از ما است و در دوره قبل هم آنها را شکست دادیم. بعد باید به مصاف برنده بازی نمایندگان ازبکستان و تایلند برویم که مشخص نیست کدام یک از این دو تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد. اگر مشکل خاصی پیش نیاید باید در فینال دوباره با ناگویا ژاپن بازی کنیم که ر آن بازی، این تیم را شکست خواهیم داد.

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتسال مس سونگون درباره شرایط مسابقات یادآور شد: امسال شرایط بازی‌های خیلی سخت‌تر از قبل شده و همه تیم‌ها بازیکنان خارجی خوبی به خدمت گرفته‌اند. نتایج بازی‌ها هم خیلی به هم نزدیک شده که این هم نشانگر سطح بالای بازی‌ها است.

صمیمی عنوان کرد: فقط هدف‌مان قهرمانی است. برای ایران در آسیا نتیجه‌ای به جز قهرمانی، یعنی شکست. ناگویا یکی از مدعیان جدی قهرمانی است. ویتنام و تایلند هم تیم‌های خوبی نشان داده‌اند و این سه تیم، به‌علاوه مس ایران مدعیان اصلی قهرمانی هستند. از این طرف جدول امیدوارم ما به فینال صعود کنیم و آن طرف هم فرقی نمی‌کند کدام تیم روبه‌روی ما باشد، ما فقط به قهرمانی فکر خواهیم کرد.

«تیم‌های ایرانی همواره در کشورهای شرق آسیا مشکل تهیه غذا حلال و خوب را دارند، آیا شما هم با این مشکل مواجه هستید؟» وی در واکنش به این پرسش گفت: بله مشکل غذا داریم. درست است هتلی که در آن حضور داریم، اسلامی است، اما غذاها باب میل بچه‌ها نیست. با تمهیداتی که مدیریت باشگاه داشته یک رستوران ایرانی پیدا کرده‌ایم و چند وعده از آنجا غذا تهیه کردیم تا حداقل از شرایط بازی عقب نمانیم. قطعاً مشکل غذایی داریم و باید در روزهای آینده حتماً هر روز از آن رستوران ایرانی غذا تهیه کنیم. به شخصه در روز فقط یک وعده غذا می‌خورم! آن هم فقط صبحانه است و بقیه روز را با میوه و سایر مخلفات سر می‌کنیم. کمی از این بابت مشکل داریم، اما ان‌شاءالله این موضوع روی نتیجه‌گیری ما تأثیرگذار نخواهد بود. این مشکلات چیزی نیست که بخواهد ما را از مسیر قهرمانی عقب بیندازد. بازیکنان با تجربه‌ زیادی داریم و اولین‌ باری نیست که به کشورهای شرق آسیا سفر کرده‌ایم. همانطور که گفتم هدف‌مان فقط قهرمانی است و این مشکلات نمی‌تواند ما را از این اهداف دور کند.

تسنیم


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.