دیدار عوامل و بازیکنان تیم فوتبال شاهین شهرداری با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + تصاویر

شناسه خبر: 21159
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1398

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر : چشم تمام شاهینی های سراسر ایران به این تیم بوده و شما نماینده یک مکتب بزرگ در فوتبال ایران هستید / احترام متقابل میان کادر فنی ، بازیکنان و هواداران به تیم و باشگاه  شاهین شهرداری بوشهر شخصیت بارزی خواهد داد و همین امر باعث استحکام و قدرت بیشتر تیم می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز ریاست شورای شهر، شهردار بوشهر به همراه سرپرست باشگاه، کادر مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان تیم شاهین شهرداری بوشهر با دیدار آیت اله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

امام جمعه بوشهر در این دیدار اظهار داشت: ورزش در شرایط کنونی یک مقوله استراتژیک و یک مدیریت اجتماعی محسوب می شود که اگر در مسیر صحیح قراربگیرد می تواند در کاهش جرائم و سالم سازی جامعه نقش اول و اساسی داشته باشد و این مهم در زمانی که شاهین از سال ۸۸ تا ۹۰ در لیگ برترحضور داشت به وضوح در جامعه دیده می شد.

وی افزود: شرایط و مسیر سختی برای کسب مجوز تیمداری شهرداری در لیگ برتر طی شد اما با یاری خدا و همکاری وزارت کشور و اهمیت خواسته به حق مردم و هواداران شاهین این مجوز صادر شد و امیدوارم با همت و تلاش و تامین اعتبارات لازم قدر این فرصت بدست آمده دانسته شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خطاب به بازیکنان عنوان کرد : در تیمی بازی می کنید که مردم استان به شدت به آن علاقمند هستند و در تمام خانواده ها این علاقه فراگیر و گسترش پیدا کرده و این امر مهم طلب می کند که به دور از حاشیه برای موفقیت و خوشحال کردن مردم تلاش کنید و با همت مسئولان در حمایت از شما فقط و فقط تمرکزتان در بازی و مستطیل سبز باشد.

امام جمعه بوشهر اشاره کرد: هم اکنون شاهین شهرداری بوشهر تیمی یکدست، جوان و با اخلاق است که چشم تمام شاهینی های سراسر ایران به این تیم بوده و شما نماینده یک مکتب بزرگ در فوتبال ایران هستید و هم اکنون وارث بزرگان و زنده یادانی همچون دکتر اکرامی و پرویز دهداری هستید.

آیت اله صفایی در پایان تاکید کرد: رعایت مسائل اخلاقی و انضباطی و همچنین احترام متقابل میان کادر فنی ، بازیکنان و هواداران به تیم و باشگاه شخصیت بارزی خواهد داد و همین امر باعث استحکام و قدرت بیشتر تیم می شود.

در ابتدای این دیدار نیز دکتر دهدار ریاست شورای شهر، دکتر امیری شهرداری بوشهر، عبداله ویسی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر و میلاد صارمی کاپیتان سفیدپوشان بوشهری به بیان گزارشی از روند و مراحل آماده سازی تیم پرداختند.

IMG 9297

IMG 9297

IMG 9297

IMG 9297

IMG 9297

IMG 9297


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.