ویسی در نشست خبری پیش از بازی:به ۸۰ درصد به آمادگی رسیدیم، بقیه هواپیما دارند، ما زیر درخت لباس عوض می‌کنیم

شناسه خبر: 21314
تاریخ انتشار: 01 شهریور 1398

 

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: مقابل سپاهان بازی بسیار سختی داریم و نمی‌توان گفت چه تیمی برنده است. هر دو تیم در بازی نخست تلاش دارند که گام محکمی بردارند و هر سه امتیاز را بگیرند و امیدواریم با حمایت تماشاگران و با تلاش بازیکنان سه امتیاز بازی را برداریم و در خانه نگه داریم.

 

ویسی در عین امیدواری که برای بازی فردا داشت، گفت: تلاش می‌کنیم آنقدر خوب بازی کنیم تا فوتبال کشور به احترام شاهین بایستد و شایستگی‌های فوتبال استان بوشهر را ثابت کنیم. امیدواریم بتوانیم از شرایط میزبانی و حضور تماشاگران استفاده لازم را ببریم و نتیجه خوبی را مقابل سپاهان کسب کنیم.

 

سرمربی شاهین با اشاره به اعتبار و نام سپاهان اصفهان گفت: سپاهان تیمی دوست‌داشتنی است و من در این تیم حضور داشته‌ام ولی اکنون در شاهین هستیم و همه تلاش خودم را برای پیروزی مقابل حریفان به کار خواهم گرفت.

 

سرمربی شاهین در ادامه گفت: در این بازی کار سختی داریم. نام و اعتبار سپاهان برای ما روشن است. این تیم کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد. من سال ها در سپاهان بازی کردم و یک سال سرمربی بودم. ما نه تنها مقابل سپاهان بلکه مقابل سایر تیم ها هم می‌ایستیم و از نام شاهین دفاع می‌کنیم.

 

ویسی در مورد هدف‌گذاری شاهین بوشهر در لیگ برتر گفت: ماندن در لیگ برتر راحت است ولی به سخت‌کوشی و تلاش فراوانی نیاز دارد. با این انگیزه ای که من در بازیکنان می‌بینم و مردم هم انگیزه بالایی دارند به اهداف خود می‌رسیم. با این حمایت که در بین مردم می‌بینیم تیم ما می‌تواند در بالای جدول باشد. نباید فقط به ماندگاری در لیگ برتر بسنده کنیم و نام تیم ما بالاتر از این است که فقط به فکر حفظ تیم باشیم. هیچ‌قولی نمی‌دهیم ولی تلاش می‌کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم.

 

عبدالله ویسی با بیان اینکه هنوز به ترکیب ایده‌آل تیمش دست نیافته است، گفت: ما بازیکنان مختلفی را در پست‌های مختلف تست کردیم. تا ۸۰ درصد به آمادگی رسیدیم و در ادامه فصل به آمادگی مطلوب دست می‌یابیم. در مقابل سپاهان نباید اشتباه کنیم. کوچک‌ترین اشتباه با ضرر بزرگی همراه است.

 

سرمربی شاهین بوشهر به شرایط تیمش اشاره کرد و گفت: شرایط ما قابل مقایسه با سایر تیم‌ها نیست. یک تیم با هواپیمای اختصاصی سفر می‌کند اما بازیکنان ما زیر درخت لباس‌شان را عوض می کنند و رختکن مناسب ندارند. این اتفاق لایق شهر بوشهر نیست. مسئولان و مردم به ما کمک کنند تا رختکن خوب و امکانات زیرساختی خوبی داشته باشیم. تیم باید در این شهر بماند. هر چیزی که بسازیم برای این شهر می‌ماند. با این حال از نظر فنی به ۹۰ درصد از چیزی که می‌خواستیم دست یافتیم.

 

وی در ادامه گفت: ما دوستانه دور هم جمع شدیم تا تیم را جلو ببریم. امکانات خاصی را نخواستیم. تمام سعی ما این است که مردم را خوشحال کنیم ولی فوتبال است و اتفاقات مختلف که رخ می‌دهد. روز گذشته ذوب آهن دو گل زده بود ولی سه گل خورد. نیاز به حمایت هواداران داریم.

 

ویسی در مورد جذب بازیکنان خارجی برای تیمش نیز گفت: بودجه خرید بازیکن خارجی از ایجنت‌ها را نداشتیم و در دو سه سفری که به گرجستان داشتیم بازیکنانی جذب کردیم که به درد تیم ما بخورند و دو بازیکن با کمتر از ۷۰ هزار دلار جذب کردیم که می‌توانند به ما کمک کنند. قیمت بازیکن ارزش فنی بازیکن را نشان نمی‌دهد و ارزش فنی در زمین مشخص می‌شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.