سعید مسیگر مدیر عامل شاهین شهرداری:شاید برخی ویسی را دوست نداشته باشند، اما ما او را دوست داریم/ سرمربی تیم نباید خود را درگیر مسائلی چون بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند!

شناسه خبر: 21747
تاریخ انتشار: 20 شهریور 1398

سعید مسیگر، مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر، اظهارات سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را از سر عصبانیت دانست.

سعید مسیگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره گلایه‌های عبدالله ویسی از شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بعدازظهر امروز جلسه‌ای با ویسی و رئیس شورای شهر بوشهر برگزار کردیم و بحث ما درباره این موارد بود. سرمربی تیم نباید خود را درگیر مسائلی چون بلیت هواپیما و خوابگاه بازیکنان کند و سرپرست تیم در این مورد باید به اظهارنظر بپردازد. اگر موضوع حل نشد، افراد دیگر در این باره صحبت کنند.

وی درمورد ناراحتی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر از محل اسکان شاگردانش تصریح کرد: ما دو هتل از بهترین هتل‌های بوشهر را در اختیار داریم. همچنین دو واحد حدوداً ۵۰ متری رهن کردیم و در مجموع شش تا هشت جای خوب برای بازیکنان‌مان داریم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره عدم پرداخت پول بلیت بازیکنان خارجی این تیم به تسنیم گفت: مبلغ پیش‌پرداخت را به صورت کامل به بازیکنان خارجی پرداخت کردیم و صحبت در مورد ۸۰۰ هزار تومان خنده‌دار است. ویسی با دفتر هواپیمایی هماهنگ کرد، اما پرداخت پول در گروی طی شدن کامل سیستم اداری است. من هم مبلغی به بازیکنان پرداخت کردم که مطمئنم باشگاه آن را به من برمی‌گرداند. فکر می‌کنم صحبت‌های ویسی از روی عصبانیت بود.

«شاید می‌خواهند آزارم بدهند تا از شاهین بروم.»، مسیگر درباره این بخش از اظهارات ویسی خاطرنشان کرد: ما تا آخر کنار ویسی هستیم و دوست داریم او در شاهین شهرداری بوشهر بماند. هر کسی مخالفان و موافقانی دارد و همه با یک نفر موافق نیستند. شاید برخی ویسی را دوست نداشته باشند، اما ما او را دوست داریم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.