ویسی بعد از کسب اولین امتیاز:یک توپ هم با هزار مکافات گل کردیم،اگر می توانستم امروز ۸ تعویض می کردم!

شناسه خبر: 21843
تاریخ انتشار: 24 شهریور 1398

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالله ویسی بعد از تساوی یک بر یک مقابل پیکان در نشست خبری گفت: بازی پر استرسی بود. ما مقابل تماشاگران خودمان بازی کردیم. روی مالکیت توپ کار کردیم. پیکان برتر از ما بود. یک توپ هم با هزار مکافات گل کردیم. خدا را شکر می کنیم که بازنده نشدیم و یک امتیاز راگرفتیم.

ویسی افزود: در مشهد ۱۰ نفره شدیم ولی خوب بازی کردیم اما نمی دانم چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم و باید بررسی کنیم. بهانه ای نیست. وقتی بد باشیم نمی شود کاری کرد و باید چاره اندیشی کرد. وقتی یکی دو سه نفر خوب نیستند می شود تعویض کرد اما در این وضعیت باید چاره اندیشی شود.

سرمربی شاهین در مورد مشکلات حاشیه ای که قبل از بازی پیش آمد و شما ناراحت بودید، گفت: وقتی پدر خانواده ناراحت باشد کل خانواده ناراحت است. باید ریشه یابی کنیم تا درست شود که چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم. بخواهیم چیزی را خراب تر کنیم مشکلی حل نمی شود باید دست به دست هم بدهیم تا درست کنیم. راضی هستیم که بازنده نشدیم. من هم بدنساز بودم و هم تمرین دهنده، با استقلال خوزستان هم همین شرایط را داشتیم. من جوان هستم وتمرین دهنده هستم. در همه جای جهان می روم و تمرینات را می بینیم اینگونه نیست که بد تمرین کنیم. مشکل باید ریشه ای حل شود.

سرمربی شاهین در مورد اینکه چرا در زمین خودتان عقب بازی می کنید گفت: یکی مثل بارسلونا بازی می کند یکی هم مثل اتلتیکو در ضد حملات گل می زند. که توپ را به حریف می دهد. اینکه حریف ۲۰ پاس بدهد مشکلی نیست خطری روی دروازه ما ایجاد نمی کند. وقتی قدرت حمله ما بالا برود خوب است. این کار ما است که فضا را از  حریف بگیریم. انتخاب ما بود ما فضا را می گیریم و توپ را می دهیم. جاهایی به حریف زورمان می رسد اما اکنون شکل کار ما این است و تلاش می کنیم از داشته هایمان استفاده کنیم.

ویسی در مورد اینکه خیلی بازیکنان برای رفع مسئولیت بازی می کردند، گفت: شما چند سال دارید فوتبال می بینید نظر شما برای ما مهم است. اگر می توانستم امروز  ۸ تعویض می کردم به جز دو دفاع و دروازه بان سایر بازیکنان را عوض می کردم.دیروز هم گفتم این اتفاقات رخ می دهد رئال ۳ بر یک پیش بود و ۳ بر ۲ شد این اتفاقات فوتبالی است در لیگ یک بودیم گفتم که شک نکنید کنار خلیج فارس جشن صعود می گیریم امروز هم می گویم چه باشم چه نباشم تیم شاهین در لیگ برتر می ماند.  اینکه بگویم پول ندادند وما خراب بودیم درست نیست. مشکل هست اما نمی شود گفت چون نان نداشتم بخورم در خانه مان، به خیابان آمدم به حریف چاقو زدم.

سرمربی شاهین تصریح کرد: من هم شاید مخالفم داشته باشم.مهم ترین موضوع خودمان هستیم تمام بازیکنان را در شاهین نگه داشتم. می شناختم شان از نظر روحی و روانی یک روز بالا و یک روز پایین هستند. یک کم باید کار کنیم. ما به پدیده باختیم و زمان نیاز داریم هر وقت هم دیدم نمی شود می روم.

ویسی در مورد اینکه حضور روانشناس در تیم شما الزامی به نظر می رسد گفت: در ایران روانشناسی جواب نمی دهد. روانشناسان گاهی اذیت می کنند و می روند. حتما حتما چشم هر کمکی می خواهید بکنید الان بازنده هستیم تسلیم هستیم.

وی در مورد مردم بوشهر گفت: همه جا خوب و بد داریم. در خوزستان ۵۰ به ۵۰ هستند ولی در بوشهر ۹۰ به ۱۰ هست و فقط ۱۰ درصد خوب نیستند من به بوشهر عرق دارم و پیشنهاد هم داشتم و تلاش می کنم که مردم خوشحال باشند.

ویسی در مورد اینکه شاهین واقعی را چه زمانی می توان دیدگفت:مشخص نیست شاید لیز خوردم مُردم. نمی دانم ولی تمام تلاشم این است که مقابل نساجی موفق باشیم.

وی در مورد جذب دانیال ماهینی گفت:دانیال ماهینی دو سه ماه پیش با او صحبت کردیم برایش جا گذاشتیم بازیکن پرتوانی است ولی دو سه ماه است که بازی نکرده و دانیال در بحث مالی باید کوتاه بیاید. او به درد ما می خورد.

وی در پایان در مورد مشکلات تیم گفت: وقتی بازنده باشی همه چیز پیدا می شود.آدم هایی هستند که منافع شخصی دارند وقتی قهرمان شویم هم ممکن است مخالف داشته باشیم وقتی آب سربالا رفت قورباغه هم… ما با ۶ تیم بازی داریم ما با استقلال و پرسپولیس و سپاهان کاری نداریم این هم آخرش!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.