مهاجری: خدا را شکر مثل بازی گذشته تنبیه نشدیم،بازی سختی را از شاهین بردیم!

شناسه خبر: 22005
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398

سرمربی نساجی ضمن ابراز تشکر از تماشاگران این تیم گفت هنوز به یکی دو بازیکن نیاز داریم.

رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار با شاهین اظهار داشت: « بازی سخت و طاقت فرسایی بود، خدا را شکر که مثل بازی گذشته تنبیه نشدیم. چند خوشحالی دارم، اول اینکه امین رضایی را به فوتبالش برگرداندیم، امیدوارم او اعتماد به نفس خود را پیدا کند و قدر این اعتماد ما را بداند.»

 

وی افزود: «من همه جور شرایطی را در این فوتبال تجربه کردم ولی واقعا خوشحالی من این است که با این شرایط سخت وقتی مردم به ورزشگاه می‌آیند و خوشحال به خانه می‌روند. آنها(مردم) با باخت تیمشان ناراحت و با برد خوشحال می‌شوند. تماشاگران ما هفته پیش با وجود باخت کلی از ما حمایت کردند. آن بازی را ما باختیم ولی به نظر من بردیم. آن باخت باعث شد امروز ببریم و خیلی از آیتم‌ها را از آن خود کنیم. ما خیلی مشکل داریم ولی هیچوقت شکوه نکردم و تا آخر فصل هم نمی‌کنم. ما تازه در ابتدای راه هستیم و سعی کردیم بهترین کار را انجام بدهیم، هنوز هم می‌گویم به یکی دو بازیکن نیاز داریم. امروز عباس‌زاده به زمین آمد و در ۱۵ دقیقه خیلی مثمر ثمر بود و این درکی است که در تیم ما جا افتاده است.»

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه گفت: «من در این هفته ۲ روی سکه را دیدم، تاکید می‌کنم اگر ما بازی امروز را بردیم به خاطر باخت هفته قبل بود. امیدوارم بازیکنان ما قدر این فرصت‌ها را بدانند. این نیست که با یک برد به عرش برسیم و با یک باخت به فرش برویم.»

 

وی افزود:« آرام آرام در حال برداشتن قدم هستیم و ضعف‌هایمان را برطرف خواهیم کرد. در بازی با سایپا ۳ بازیکن را عوض کردیم که جریان بازی را عوض کردند و امروز هم همین اتفاق رخ داد.»

 

مهاجری در ادامه گفت:« نوید عاشوری یکی از بهترین بازیکنان ما در بازی با سایپا بود، اگر روح همدلی را در تیم جا بیندازیم همه چیز حل می‌شود. برای منِ رضا مهاجری نساجی اولی‌تر از همه چیز است. شاید روز اولی که به اینجا آمدم این موضوع را درک نکردم ولی وقتی این حس را از تماشاگر می‌گیرم به خودم می‌گویم حق اشتباه ندارم. امیدوارم نساجی از این روزها بیشتر در فوتبال قائمشهر رقم بزند.»

 

وی در خصوص اینکه آیا در بازی با سایپا در بین دو نیمه به رختکن تیمش رفت یا خیر گفت: «من به رختکن رفتم، منِ مربی یک ابزار هستم، آن روز به بازیکنانم گفتم شرح وظایف را خوب انجام بدهند. روزی که به اینجا آمدم گفتم ذهنیت برنده را به خودتان القا کنید. باز هم می‌گویم اگر امروز بردیم به خاطر حمایت هفته گذشته بود.»

 

مهاجری در خصوص اینکه وی به مربی تدافعی معروف است اما در قائمشهر تیمش هجومی بازی می‌کند گفت:« بحث عمده ای که داریم بحث ابزار است. حماقت است اگر با ابزار دفاعی حمله کنم. زمانی که در پدیده بودم بهترین خط حمله را داشتیم که متاسفانه در نیم فصل دوم آن مشکلات به وجود آمد. در اینجا هم ابزار داریم و هم حمایت تماشاگر و این موضوع به فوتبال هجومی کمک می‌کند.»

وی در خصوص پاس گل شجاعی به عباس‌زاده برای برداشتن فشار از روی دوش مهاجم با تجربه نساجی گفت:« این باید به کل تیم برسد. یک روز رضایی به کمک نیاز دارد یک روز عباس‌زاده. ما باید برای موفقیت نساجی بجنگیم، امروز نه عباس‌زاده برد، نه رضایی و نه من، بلکه امروز نساجی برنده شد.»


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.