مسیگر سرپرست باشگاه شاهین شهرداری:دلیل نتایج چند هفته اخیر تیم ما مشکلات مالی نیست،تا جاییکه که بشود از ویسی حمایت میکنیم

شناسه خبر: 22074
تاریخ انتشار: 02 مهر 1398

 

سعید مسیگر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: دلیل نتایج چند هفته اخیر تیم ما مشکلات مالی نیست. بازیکنان تا الان ۱۰ درصد گرفته‌اند و ۱۵ درصد دیگر را هم تا چند روز دیگر پرداخت می‌کنیم. یعنی اگر بازیکنان ۱۵ درصد را بگیرند همه چیز در تیم عوض می‌شود؟

وی افزود: بازیکنان می‌توانند نتایج را گردن مشکلات مالی بیندازند، اما واقعا موضوع مشکلات مالی نیست. تا هفته هشتم کسی نمی‌تواند مشکل مالی را به خاطر نتایج ضعیف مطرح کند چون ممکن است حتی در اداره‌ها هم پرداخت‌ها یکی، دو ماه به تاخیر بیفتد. بحث مالی زمانی پیش می‌آید که شما تا نیم فصل پول نگرفته یا کم گرفته باشید، نه این که بعد دو سه بازی ۱۰ درصد پول گرفته باشیم و این حرف‌ها را بزنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: بعضی وقت‌ها ما دنبال سیبل هستیم و پشت آن مخفی می‌شویم. گاهی شکست یا کم‌کاری خود را به سمتی که می‌خواهیم می‌بریم. هرچند ما امیدواریم که این طور نباشد. ما ۱۵ درصد دیگر را به زودی پرداخت می‌کنیم که تا نیم فصل، دیگر بحث مشکلات مالی نداشته باشیم. در عوض ما هم دوست داریم نتایج بهتر شود.

مسیگر افزود: تیم را به لیگ برتر نیاوردیم که دوباره به لیگ یک برگردیم. سه ماه بود در پی مجوز حضور در لیگ برتر بودیم. اگر نمی‌خواستیم در لیگ برتر بمانیم، همه چیز را به حال خود رها می‌کردیم و مشخص می‌شد نمی‌توانیم در لیگ برتر شرکت کنیم و دیگر زحمتی هم نداشت.

وی در پاسخ به این سوال که اگر مشکل تیم شاهین مالی نیست، پس دلیل اصلی نتایج ضعیف این تیم چیست، گفت: مشکل تیم ما بیشتر کیفیت فنی است. ویسی هم در آخرین مصاحبه خود اشاره کرد که تیم ما ضعیف است. فعلا که مقصر بازیکنان هستند! بحث مالی جداگانه است. شما باید تیم را به جایی برسانید و بعد بحث مالی را مطرح کنید. ما بعد از تیم سایپا تیم دومی بودیم که تمرینات را شروع کردیم. در نتیجه زمان کافی در اختیار مربیان و بازیکنان گذاشتیم تا هم بدنسازی کنند و هم سه اردوی خوب تدارک دیدیم. در نتیجه هر چقدر هم بازیکنانمان ضعیف باشند حداقل می‌توانستیم یک تیم بسازیم که کیفیت متوسط داشته باشد، اما این اتفاق رخ نداده است. امیدوارم این هفته اتفاقات خوبی رخ دهد.

وی در پاسخ به این سوال که ویسی را تا چه حد مقصر نتایج ضعیف تیمش می‌داند تاکید کرد: وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد اول من، ویسی و بعد بازیکنانش مقصر شناخته می‌شوند. به هر حال در شکست‌ها همه مقصر هستند. همانطوری که در پیروزی‌ها همه سهم دارند. ویسی به تنهایی مقصر نیست و ما و بازیکنان هم مقصر هستیم. امیدوارم حرکتی انجام شود و به جای گشتن دنبال مقصر راهکاری پیدا کنیم که بتوانیم نتیجه بگیریم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مورد این که به جانشین ویسی فکر کرده یا خیر، گفت: در تیمی که با قیمت پایین و بازیکنان جوان بسته می‌شود نمی‌شود در مورد تغییر کادرفنی آن زود تصمیم گرفت چرا که تیم را به هر مربی که تحویل دهید در اولین اقدام می‌گوید من تیم را نبستم. پس اگر تیم جوانی بسته‌اید باید فرصت کافی در اختیار سرمربی قرار دهید تا بتواند تیم را جمع و جور کند چون مربی تیم را با توجه به شناخت روحی که از بازیکنانش دارد بسته است. پس اگر مربی دیگری بیاید فکر نمی‌کنم نتیجه خوبی داشته باشد. در نتیجه تا جایی که بشود از ویسی حمایت می‌کنم.

وی با تایید وجود مخالفان ویسی در بوشهر خاطرنشان کرد: همه آدم‌ها در هر موقعیت و هر جایی مخالفانی دارند. من و ویسی هم در جایگاه خود مخالفانی داریم. نفرات بعد از ما هم حتما مخالف دارند. پس این دلیل نمی‌شود که چون ویسی چند مخالف دارد ما به فکر تغییر افتاده و با قطع همکاری کنیم. تا جایی که بشود به ویسی فرصت می‌دهیم و از او حمایت می‌کنیم تا تیم روند مطلوبی پیش بگیرد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.