نادر مظفری نژاد دبیر هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری:ویسی ماندنی است،تا این لحظه ۲۰درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده

شناسه خبر: 22197
تاریخ انتشار: 06 مهر 1398

 

 به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر،  نادر مظفری نژاد در گفتگویی از نشست هیات مدیره و مسئولان باشگاه با سرمربی تیم خبر داد و اظهار داشت : باتوجه به اهمیت موضوع و نتایج کسب شده تا هفته پنجم مواردی در بعد فنی و اتفاقات و حواشی بوجود آمده و همچنین پیرامون رسانه ای شدن موارد مصاحبه سرمربی جلسه ای با حضور عبدالله ویسی و سرپرست مدیریت باشگاه و اعضاء هیات مدیره به جهت ارائه توضیحات برگزار شد.

دبیر و عضو هیات مدیره باشگاه اشاره کرد : پس از بررسی وتبادل نظر مقرر شد تصمیمات نهایی در خصوص بازیکنان و همچنین آرامش در تیم لازم توسط سرمربی تیم اعمال شود و همچنین در ادامه کار وی همچنان به عنوان سرمربی باقدرت ادامه کار بدهد.

مظفری نژاد در ادامه خبر داد : بر اساس تعهدات باشگاه  ۱۰  درصد دیگر قراردادهای کادر فنی، بازیکنان وعوامل اجرایی دردستور کار پرداختی قرار گرفت که تا این لحظه ۲۰ درصد پرداخت شده است.

این مقام مسئول اذعان داشت : برای رسیدن به آرامش و کسب موفقیت نیازمند اتحاد و همدلی هستیم و امیدواریم با تلاش ، درایت و اتحاد به روزهای خوب و آنچه هواداران انتظار دارند برسیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.