مهدی قنبری سرمربی ایرانجوان بوشهر:با روزهای خوب فاصله داریم،نباید به این راحتی ضربه ایستگاهی به حریف بدهیم!

شناسه خبر: 22447
تاریخ انتشار: 14 مهر 1398

 

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم هنوز در دوران آماده‌سازی تاکتیکی و بدنی قرار دارد و همین روند منجر شده تا از روزهای خوب خود فاصله داشته باشیم.

به گزارش فوتبال بوشهر؛ مهدی قنبری شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش در برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران افزود: با این وجود هواداران در بازی امشب برای ایرانجوان سنگ تمام گذاشتند و دوست داشتیم سه امتیاز بازی را به آنها تقدیم کنیم که این مهم محقق نشد.

 

وی بیان کرد: در بازی برابر پاس همدان جز ۲۰ دقیقه ابتدایی سوار بر جریان بازی بودیم و در صورت استفاده از اندک موقعیت‌های بدست آمده می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

قنبری ادامه داد: تک گل دریافتی نیز از روی یک اتفاق بچه‌گانه دریافت کردیم چراکه در اطراف محوطه نباید ضربه ایستگاهی به حریف می‌دادیم.

وی یادآور شد: در مجموع از روند بازی بازیکنانم رضایت دارم و آنها بازی به بازی روند بهتری نسبت به گذشته خواهند داشت.

قنبری یادآور شد: تیم پاس همدان نیز گرچه تاکنون خوب امتیاز جمع نکرده ولی از تیم‌های شایسته لیگ ۲ است و با بهره‌گیری از کادری بادانش سال قبل نیز از مدعیان اصلی برای صعود به لیگ بوده است.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: تیم داوری نسبت به بازی گذشته بهتر بود و با وجود اعلام اشتباه چند خطا در اطراف محوطه جریمه تصمیم تاثیرگذاری در روند بازی نداشت.

تیم ایرانجوان بوشهر با این تساوی چهار امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده سوم جدول قرار گرفت و پاس همدان نیز با ۲ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

در هفته سوم بازی‌ها تیم ایرانجوان بوشهر با شهرداری ماهشهر دیدار می‌کند و پاس همدان نیز به مصاف رزکان کرج می‌رود.ایرنا


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.