جابجایی در پارس جنوبی جم/ خطیب رفت،چراغی آمد

شناسه خبر: 22517
تاریخ انتشار: 18 مهر 1398

 

عبدالرحیم خطیب که اززمان حضور پارس جنوبی در رده های پایین تر سرپرستی این تیم را برعهده داشت، از سمتش در این باشگاه استعفا داد. خطیب که کارمند رسمی شرکت نفت است با توجه به بخشنامه ابلاغی وزارت نفت برای بازگشت کارمندانش به محل کار خود مجبور به کناره گیری از تیم فوتبال پارس جنوبی جم شد.

خطیب درباره جدایی اش از پارس جنوبی جم گفت: به هر حال هر آمدنی رفتنی دارد. با توجه به بخش نامه وزارت نفت باید سمتم را ترک می کردم و تقدیر این بود که در این مقطع از پارس جنوبی جدا شوم.

وی ادامه داد: از هواداران خوب پارس جنوبی در شهرستان جم، مدیران باشگاه آقایان بهرام رضاییان، مراد مرادی، ایوب چراغی و … تشکر می کنم که در مدت حضورم مانند برادر کنارم بودند و زحمات زیادی کشیدند. از آقایان تارتار و کمالوند، کادرفنی و بازیکنان هم بابت لطفی که همواره داشتند ممنونم و باید اذعان کنم دوران خیلی خوبی را در کنار این عزیزان داشتیم. همچنین از امام جمعه معزز، آقایان موسوی و یوسفی مدیران کنونی و پیشین منطقه ویژه اقتصادی پارس، نماینده گرامی مردم در شورای اسلامی فرمانداران گرانمایه، معاونین و بخشداران، شورای شهر و شهرداری، آقایان محمد اسدی، دوراهکی و سایر مقامات استان و شهرستان نهایت تشکر را دارم.

خطیب با گلایه از برخی افراد تاکید کرد: البته طی ماه های گذشته نامهربانی هایی از سوی برخی افراد خارج از باشگاه به من اتفاق افتاد که باعث تکدر خاطرم شد. با این وجود همه را به خدا می سپارم و انشاالله تیم پارس جنوبی بتواند در آینده نیز سربلند و موفق به کارش ادامه دهد.

وی در پایان افزود: من از سمت سرپرستی تیم استعفا کردم اما در کنار مجموعه پارس جنوبی خواهم بود. از این پس مانند یک هوادار به پشتیبانی از تیم می پردازم و هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد.امیدوارم در شهرستان جم همه متحد شوند و بتوانند این تیم را که دلخوشی تمام مردم شهر است به سرمنزل مقصود برسانند.

چراغی سرپرست جدید جمی ها

بعد از استعفای عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم پارس جنوبی جم به دلیل بخش‌نامه و ابلاغ بازگشت به کار از طرف وزارت نفت، مسئولان باشگاه جایگزین او را انتخاب کردند.

با نظر مراد مرادی که فعلا با نظر مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس امور مدیریتی باشگاه را انجام می‌دهد، ایوب چراغی که پیش از این مدیریت پشتیبانی و اجرایی این باشگاه را برعهده داشت، به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال پارس جنوبی انتخاب و معرفی شد.

چراغی چند سال سابقه مدیریتی و اجرایی در ورزش کشور و به ویژه رشته ووشو را دارد که از ابتدای فصل گذشته مدیریت اجرایی باشگاه پارس جنوبی را عهده دار شده بود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.