محمد نجفی :برخی ها که منافعشان به خطر افتاده کاری نکنند اسپانسرها از بوشهر فراری شوند!

شناسه خبر: 22617
تاریخ انتشار: 21 مهر 1398

شاهین شهرداری بوشهر بعد از جدایی عبدالله ویسی همچنان سرمربی ندارد و فعلا مهرداد کریمیان این تیم را تمرین می دهد تا در جام حذفی به مصاف سایپا برود.

 

به گزارش فوتبال بوشهر و در حالی که جدایی ویسی به برخی دخالتها ربط داده شد و حرف و حدیثهای فراوانی در فضای مجازی مطرح شد تا دوگانگی عجیبی میان طرفداران شاهین ایجاد گردد.در این میان و در برنامه یکشنبه شب  نشان اتفاقات جالبی رخ داد.گویا اسپانسری که قرار بوده یکشنبه راهی بوشهر شود هنوز نیامده و شاید بعد از مراسم اربعین این جلسه برگزار شود.

 

در برنامه نشان مظفری نژاد سخنگوی هیات مدیره شاهین شهرداری با صالح احمدی گفتگو کرد که حاوی نکات جالبی بود .هنگامی که صالح احمدی مجری برنامه از عضو هیات مدیره شاهین سوال کرد که چرا برخی کاندیدای مربی گری شاهین برای امدن به بوشهر مردد هستند و آیا دخالتهای برخی اعضا آنها را نگران کرده است که مظفری نژاد با صداقت پاسخ داد در این زمینه دغدغه های وجود داشته که امیدواریم حل شود.

 

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر که در این برنامه روی خط آمد و حتی پیرامون اسپانسر توضیحات مهمی ارائه داد.

نجفی بیان کرد :این شرکت می خواهد هزینه های زیادی انجام دهد و برخی ها باعث نشوند این اسپانسرها فراری شوند.به دلیلی که منافع برخی به خطر افتاده کاری نکنند مردم و طرفداران شاهین بیش از این نگران شوند! این نکته مهم را یادآوری کنم که اسپانسر نیازی به حضور در بوشهر ندارد و این فوتبال استان است که باید از حضور آنها استفاده صحیح انجام دهد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.