دهدار رئیس شورای شهر بوشهر:خبری از اسپانسر شاهین نشد/ اعضای شورا حق دخالت در تیم ندارند

شناسه خبر: 22860
تاریخ انتشار: 30 مهر 1398

 

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: پس از توافقی که با حامی مالی شاهین شهرداری بوشهر صورت گرفت خبری از او نشد.

به گزارش فوتبال بوشهر؛ ابوذر دهدار در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: با توجه به تقاضای حامی مالی شاهین شهرداری بوشهر جلسه‌ای با حضور هیات مدیره این باشگاه، شهردار و شورای شهر تشکیل شد و نماینده تام الاختیار حامی هم حضور داشت.

او افزود: حامی مالی ۱۱ بند پیشنهاد داشت که بعضی از این پیشنهاد‌ها را با توافق طرف مقابل اصلاح کردیم و سپس توافق نهایی صورت گرفت، اما با وجود تماس‌های مکرری که داشتیم او بنا به دلایلی سفر خود را به تاخیر انداخته و به بوشهر نیامده است.

رئیس شورای شهر بوشهر با تکذیب دخالت اعضای شورا در امور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، بیان کرد: اعضای شورا هیچ دخالتی در حوزه بازیکن مربی و کادر شورای شهر و شهرداری نکردند و هر اظهار نظری بوده جنبه حمایتی داشته است.

دهدار تاکید کرد: اگر عضوی از شورا صحبتی کرده با توجه به اینکه شورا ناظر بر دستگاه‌های تابعه شهرداری است و باشگاه شاهین هم زیرمجموعه شهرداری است، حق داشته از این جنبه صحبت کند، اما هیچ کس حق دخالت ندارد.

او از هواداران و همه کسانی که در موفقیت شاهین نقش دارند خواست، تحمل کنند و یکدلی داشته باشند زیرا این یکدلی به تیم منتقل می‌شود و تیم هم می‌تواند موفق باشد.

رئیس شورای شهر بوشهر با دعوت از افراد برای پرهیز از حواشی، خطاب به آنان گفت: اگر یک عضو شورا یا یک فرد را مقصر جلوه دهید هیچ دستاوردی نخواهد داشت.

دهدار تاکید کرد: با توجه به تغییرات صورت گرفته و استعفای عبداله ویسی، هیات مدیره و مدیرعامل در تلاش هستند که یک سرمربی نام آشنا و در خور شان شاهین بیاورند.

شاهین شهرداری بوشهر از شش بازی گذشته از لیگ برتر فوتبال، فقط یک امتیاز به دست آورده و در رده آخر جدول است.

ویسی که سرمربی این تیم بود هجدهم مهر استعفا کرد و از آن زمان تا کنون کریمیان مربی شاهین هدایت تیم را بر عهده دارد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.