انتقاد شدید امام جمعه جم از وزارت نفت برای حل مشکلات تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم

شناسه خبر: 23170
تاریخ انتشار: 10 آبان 1398

امام جمعه شهرستان جم گفت: این شهرستان آب آشامیدنی سالم ندارد، جوانانش مشکل اشتغال دارند و فرودگاه هم تعطیل شده و حالا به دنبال تعطیلی تیم فوتبالی هستند که دل‌خوشی مردم و جوانان این منطقه است.

حجت‌الاسلام محمد محمدی  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه جم با اشاره به مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، اظهار داشت: مسؤولان مربوطه مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم را برای همیشه حل کنند تا دیگر نخواهیم هر روز درباره این مشکل صحبت کنیم.

امام جمعه شهرستان جم افزود: تیم فوتبال پارس جنوبی برای ما مهم است و دغدغه مردم و هواداران این تیم نیز برای ما مهم است و مشکلات این تیم دغدغه همه مسؤولان، نماینده مجلس و نهادهای نظامی و انتظامی است و هواداران مطالبات خود را در فضایی آرام و قانونی پیگیری کنند.

وی با انتقاد شدید از وزارت نفت و زیر مجموعه‌های این وزارت‌خانه تاکید کرد: صنعت نفت و گاز در منطقه شفاف اعلام کند پیوست‌های فرهنگی کجاست؟ چرا به مسؤولیت‌های اجتماعی و تعهدات خود عمل نمی‌کنند؟ آیا حل مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی کار سخت و دشواری است که چند وقت یکبار روی ذهن مردم و هواداران است و نگران وضعیت تیم خود هستند.

محمدی با بیان اینکه شهرستان جم تنها شهرستان استان بوشهر است که آب آشامیدنی سالم ندارد خاطرنشان کرد: فرودگاه جم با آن همه هزینه چند سالی است که تعطیل شده است و حالا می‌خواهند تیم فوتبالی که نشاط اجتماعی را به همراه داشته تعطیل کنند. چرا نمی‌توانید تیم‌داری کنید؟

وی ادامه داد: در بحث اشتغال شرمنده مردم هستم، هر روز جوانان برای کار و اشتغال به دفتر من مراجعه می‌کنند و بنده در حد توان پیگیر هستم ولی شرکت‌های منطقه باید پاسخگو باشند که چرا از جوانان بومی در شرکت‌ها استفاده نمی‌کنند.

امام جمعه شهرستان جم از نمایندگان مجلس خواست تا موضوع تیم‌های نفتی را بررسی کنند و افزود: نمایندگان مجلس قانون را به نفع مردم اصلاح کنند و تبصره‌ای بزنند. مطالبه جدی مردم شهرستان جم از وزارت نفت حل پایدار و دائمی مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی است و امیدواریم دیگر شاهد دغدغه‌ای در این زمینه نباشیم و این تیم پر قدرت لیگ برتر را ادامه دهد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.