کنفرانس خبری مجید جلالی سرمربی گل گهر:به گرفتن امتیاز بازی فردا امیدوارم،هدف ما در این فصل ماندن تیم در لیگ برتر است!

شناسه خبر: 23297
تاریخ انتشار: 16 آبان 1398

 

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر می‌گوید اگر در این سال‌ها تیم‌هایی مثل سپاهان، استقلال و پرسپولس را در اختیار داشت، می‌شد از او درباره قهرمان نشدن در لیگ برتر در طی فصول گذشته سوال پرسید.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایسنا، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: با وجود این که تازه به تیم ملحق شده‌ام اما در این ۳ هفته پیشرفت‌های زیادی داشتیم. هرچند که مشکلاتی هم هست که به مرور حل می‌شود. به مراتب الان شرایط بهتری نسبت به ۳ هفته قبل داریم. نسبت به بازی امیدوار هستیم. هر چند می‌دانم بازی راحتی نخواهد بود. امیدوارم از این‌جا سربلند بیرون برویم و برای آینده برنامه‌ریزی‌های بهتری انجام دهیم.

او ادامه داد:‌ ما برای این فصل هدف‌گذاری کردیم که تیم در لیگ بماند و ثبات داشته باشد. امیدوارم به این هدف برسیم و بعد از آن برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش از رفتن به گل‌گهر از شاهین هم پیشنهاد داشت یا خیر؟ توضیح داد:‌ قبل از این که با گل‌گهر وارد صحبت بشوم از طرف باشگاه شاهین هیچ تماسی با من گرفته نشد. یک نفر که اصلا برای باشگاه شاهین نبود به من زنگ زد و موضوع را گفت و من به او گفتم که اگر کسی من را می‌خواهد مسوول اول آن تیم باید تماس بگیرد. من اصلا با او صحبتی نکردم.

سرمربی گل‌گهر درباره بازیکنان خارجی تیمش هم بیان کرد: الان هم که این‌جا کار می‌کنم بازیکنان خارجی بودند که یکی از آن‌ها هنوز قراردادی نبسته بود که من فقط به او گفتم برود. دو بازیکن دیگر در تیم هستند.

او در پاسخ به سوالی درباره سابقه مربی‌گری‌اش اضافه کرد: کار مربیگری همیشه پر از چالش است. به عنوان مربی به زمان‌هایی می‌رسیم که باید تصمیمات خیلی مهم بگیریم. من در این فصل واقعا تحلیل درباره تیم‌ها داشتم و وقتی باشگاه گل‌گهر با من صحبت کرد خیلی مطالعه کردم. این باشگاه قطعا باشگاهی است که آینده بسیار خوبی خواهد داشت. به امید خدا اگر بتوانیم این چالش امسال را رد کنیم شما در آینده می‌بینید که این تیم و این شهر می‌توانند یک قطب فوتبال شوند. انتخاب من یک انتخاب صحیح است. مشکل کار من این است که باید تمرکز زیادی بگذاریم تا تیم از وضعیت حال حاضر در جدول و مسابقه بیرون بیاید و ما با یک کادر بسیار قوی و با همکاری‌های خیلی نزدیک که از طرف باشگاه و مسوولان شهر می‌شود، خیلی امیدواریم که هر چه زودتر تیم به یک شرایط خوب و با ثبات برسد. برای قهرمانی پارامترهای زیادی لازم است. اگر در طول این سال‌ها من سپاهان را گرفته بودم می‌توانستید به من بگویید چرا قهرمان نشدم. یا همین‌طور استقلال و پرسپولیس. من زمانی به فولاد رفتم که این تیم هجدهم جدول بود و از ۱۱ بازی چهار امتیاز داشت و آن تیم به شرایطی رسید که بعدا قهرمان لیگ شد. یا اگر به پیکان رفتم، در شرایطی بود که مدام به لیگ برتر می‌آمد و دوباره سقوط می‌کرد. بعد از دو سال و نیم کار پیکان به یک شرایط با ثبات رسید و تیمی تولید کننده شد. یا کاری که در سایپا کردم. در طول این سال‌ها من یک سال در تراکتور بودم که در آن سال هم در هفته هجدهم ما صدر جدول بودیم. اما آن‌جا مشکلاتی پیش آمد که من استعفا دادم و بیرون آمدم.

جلالی درباره برنامه‌هایش برای بازی فردا هم بیان کرد: ما بازیکن محروم نداریم ولی مصدوم داریم. در کنارش ما جوان‌های خوبی داریم که می‌توانند مسوولیت بازی فردا را به دوش بکشند. خیلی به بازی امیدوار هستم. ما یک هفته پیش در تهران اردو داشتیم. در این یک هفته پیشرفت‌های خوبی کردیم.

سرمربی گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که آیا در سیرجان به جز ساختارهای فیزیکی، ساختارهای نرم‌افزاری مدیریتی هم وجود دارد یا خیر؟ گفت: واقعیت این است که وجود ندارد. اما ما تلاش می‌کنیم به وجود بیاید. ما این‌جا زمین تمرین نداریم ولی به سرعت تمام ارکان باشگاه در تلاش هستند تا اصلی‌ترین موضوعات خیلی سریع آماده شوند چون زیرساخت‌های قوی‌ای در سیرجان وجود دارد. اگر شرایط آماده شود این تیم آینده بزرگی خواهد داشت. همه تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر می‌آیند چالش‌های حرفه‌ای و دیدگاهی دارند. خیلی از تیم‌های هم در این چالش‌ها گیر می‌کنند و سال اول حذف می‌شوند. ما روی همین موضوعات متمرکز شدیم که خیلی سریع کل شهر، باشگاه و بازیکنان باید خیلی سریع یک دیدگاه حرفه‌ای بگیرند. در این سه هفته خیلی خوب پیشرفت کردیم ولی کافی نیست. ما حتما تا نیم فصل به شرایط بهتری در این زمینه می‌رسیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.