قائدی بر بام لیگ،یک بوشهری ارزشمند ترین بازیکن لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم

شناسه خبر: 23669
تاریخ انتشار: 05 آذر 1398

 

مهاجم بوشهری و ملی پوش تیم فوتبال استقلال با بیشترین گل زده و بیشترین پاس گل، در صدر جدول تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش  فوتبال بوشهر به نقل از خبرنگار مهر، با گذشت ۱۱ هفته از رقابتهای لیگ برتر، شهریار مقانلو مهاجم تیم پیکان با ۶ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و مهدی قائدی با ۵ گل زده در تعقیب وی می‌باشد. بعد از این دو مهاجم، چند بازیکن با ۴ گل زده حضور دارند که آنها هم برای رسیدن به عنوان بهترین گلزن مسابقات در پایان فصل تلاش می‌کنند.

مهدی قائدی در حالی با ۵ گل دومین گلزن برتر مسابقات است که تمامی گلهای او در جریان بازی زده شده، اما شهریار مقانلو ۳ گل از ۶ گل خود را از روی نقطه پنالتی زده است.

مهاجم آبی پوشان به موازات گلزنی، در گلسازی هم موفق بوده و با ۳ پاس گل، یکی از بهترین گلسازان مسابقات تا هفته یازدهم می‌باشد.

در جدول تاثیرگذار ترین بازیکنان این فصل لیگ برتر تا هفته یازدهم، مهدی قائدی با ۵ گل و ۳ پاس گل و تاثیرگذاری مستقیم روی ۸ گل، تاثیرگذار ترین بازیکن است و شهریار مقانول با ۶ گل زده دومین بازیکن تاثیرگذار مسابقات می‌باشد.

شیخ دیاباته و فراز امامعلی دیگر مهاجمان استقلال و پیکان نیز هر یک با تاثیر گذاری مستقیم روی ۵ گل (۴ گل زده و یک پاس گل) دیگر بازیکنان ارزشمند در لیگ هستند.

جدول ارزشمند ترین بازیکنان لیگ به شرح زیر است:

دیف نام بازیکن نام تیم گل‌زده پاس‌گل مجموع
۱ مهدی قائدی استقلال ۵ ۳ ۸
۲ شهریار مقانول پیکان ۶ ۶
۳ شیخ دیاباته
فراز امامعلی
استقلال
پیکان
۴
۴
۱
۱
۵
۴ مهدی ترابی
علی علیپور
سعید واسعی
پرسپولیس
پرسپولیس
پیکان
۳
۳
۳
۲
۲
۲
۵
۵ وریا غفوری
احسان حاج صفی
محمد محبی
استقلال
تراکتور
سپاهان
۲
۲
۲
۳
۳
۳
۵
۶ ارسلان مطهری
محمد نوری
احمد زنده روح
ذوب آهن
پارس جم
ماشین‌سازی
۴
۴
۴


۴
۷ علی کریمی استقلال ۳ ۱ ۴
۸ فرشید اسماعیلی استقلال ۲ ۲ ۴
۹ امید نورافکن سپاهان ۴ ۴

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.