کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم پس از شکست تیمش مقابل فولاد:امروز بدشانس بودیم،در کشوری که ثروت غنی داریم مانند گداها زندگی می‌کنیم!

شناسه خبر: 23989
تاریخ انتشار: 18 آذر 1398

 

با پایان یافتن تقابل فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم حالا شکستی دیگر در کارنامه شاگردان فراز کمالوند به ثبت رسید تا آنها در منطقه خطر در جدول باقی بمانند؛ پارسی‌ها که روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند اما به نظر قرار است در هفته های آتی شرایط برای آنها به لحاظ مالی بهتر شود.

 

فراز کمالوند در کنفرانس خبری پس از شکست تیمش برابر فولاد حاضر شد و ابتدا گفت: فکر می‌کنم به هیچ عنوان مستحق شکست نبودیم. به جز توپی که دخسوس اشتباه کرد موقعیتی برای فولاد ایجاد نشد؛ ما از فولاد با وجود همه مشکلات بهتر بودیم.

کمالوند در ادامه صحبت های خود توضیح داد: علاوه بر مشکلاتی که داریم امروز بدشانس هم بودیم؛ ما موقعیت‌هایی را از دست دادیم و موقعیتی که گل خوردیم اصلا موقعیت گلزنی نبود اما امیدوارم بدشانسی دست از سر تیم ما بردارد. به تیم فولاد هم تبریک می‌گویم.

سرمربی پارسی‌ها در خصوص مشکلات تیمش هم تصریح کرد: اگر مشکلات ما حل و حساب بانکی که مسدود شده باز شود، اگر مشکل پنجره نقل و انتقالات هم برطرف شود، مشکلات از بین می‌رود چون ما مشکل فنی نداریم و پا پس نکشیدیم؛ تیم برتر میدان بودیم البته باید تیم را تقویت کنیم و اگر مشکلات حل شود جای نگرانی نیست.

 

وی با ابراز امیدواری نسبت به شرایط تیمش افزود: ما تیم خوبی داریم و شکست‌هایی که داشتیم در استادیوم آزادی مقابل استقلال، پرسپولیس و در مشهد مقابل پدیده بوده، تیم‌هایی که مدعی هستند اما مشکلات حل شود جایگاه پارس در جدول هم بهتر می‌شود.

کمالوند در واکنش به شرایط او برای جدایی از پارس گفت: کارنامه‌ام مشخص است و من تیمی را به دسته پایین نینداخته‌ام؛ اگر قرار به رفتن باشد تیم را اول سروسامان می‌دهم بعد می‌روم.

سرمربی جنوبی‌ها در خصوص مشکلات تیم های نفتی هم اینطور توضیح داد: زبان من خیلی مواقع برایم مشکل‌ساز شده است؛ چه چیزی درست است که فوتبال درست باشد؟ در مسیری که به ورزشگاه می‌آمدم نصف شهر را آب گرفته بود.

او ادامه داد: معیشت مردم دچار مشکل شده و بنزین هم گران شده است. کارمندی که ۳-۴ میلیون تومان می‌گیرد چطور زندگی می‌کند؟ در کشوری که ثروت غنی داریم مانند گداها زندگی می‌کنیم. متاسفانه دزدی‌هایی می‌شود و پول‌های مردم در بانک‌های کانادا و انگلیس است. این وضعیت مردم است؛ مگر این کشور چقدر سرمایه دارد؟

 

فراز کمالوند در قبال مشکلات حاکم بر کشور هم گفت: یک روز بیدار می‌شویم می‌شنویم چند هزار میلیارد برده‌اند، روز بعدی می‌شنویم چند هزار میلیارد از کشور خارج شده، شرایط زوج و فرد شده است؛ در خوزستان هر کسی زمینش را بکند نفت از آن بیرون می‌آید. متاسفانه فشار روی اقشار ضعیف است. تمام تصمیمات دولت مثل گرانی بنزین و … ثروتمندان را ثروتمندتر و فقرا را فقیرتر می‌کند.

 

وی در بخش پایانی صحبت های خود بازهم به نقد شرایط فعلی پرداخت و افزود: فقط بحث ورزش نیست. من ۲-۳ سال در خوزستان بودم و در استقلال و نفت حضور داشتم؛ درک می‌کنم شرایط مردم سخت است. استان‌هایی که بیشتر پول دارند مشکلات بیشتری هم دارند و پدر خانواده شرمنده بچه‌هایش است و من هم به عنوان مربی از این وضعیت ناراحتم. حالا گریزی هم به تیم خودمان می‌زنم. پارس در لیگ چه با فراز چه بدون فراز می‌ماند. این تیم نباید اینجای جدول باشد. برخی مشکلات باعث می‌شود تمرکزمان را از دست بدهیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.