طفل شیرین فوتبال بر بلندای قله (عکس) آقای گل لیگ برتر یک بوشهری است

شناسه خبر: 23997
تاریخ انتشار: 19 آذر 1398

 

شاگرد سعید مفتخر در تیم ایرانجوان بوشهر بعد از گلزنی های متعدد در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور حالا بر بلندای قله قرار گرفته و آقای گل لیگ برتر است.

در روزهای بازی در تیم ایرانجوان؛ حریفان خیلی مهدی قائدی را جدی نمی گرفتند و حتی می گفتند او با این قد و قامت و جثه نحیفی که دارد در تقابل با مدافعان کم خواهد آورد اما در همان سال لیگ یک او نزدیک به ۱۰ گل برای تیم ایرانجوان بوشهر به ثمر رساند و به خاطر این گل ها بود که از سوی امیر حسین پیروانی به تیم ملی جوانان دعوت شد تا شانس بازی در جام جهانی ۲۰۱۷ جوانان را به دست بیاورد و در ادامه با یک قرارداد ۳ ساله به استقلال آمد. باشگاه ایرانجوان به خوبی می دانست که مهدی قائدی مهره گرانی است و به همین خاطر مبلغ رضایتنامه او را ۶۰۰ میلیون تومان عنوان کرد که استقلالی ها بدون درنگ آنرا پذیرفتند.

 

 

با این حال نمی شود منکر شد مهدی این فصل بهتر از همیشه برای استقلال بازی می کند. او در فصل اول حضور در استقلال هم با هدایت علیرضا منصوریان به بازی گرفته می شد. شفر هم به او بازی می داد اما با آمدن استراماچونی شکل بازی مهدی قائدی تغییر کرد و حالا او آقای گل لیگ برتر است. این تغییر و تحول حاصل ساعت تمرین و تلاش است. استراماچونی و دستیارانش به مهدی یاد دادند به هنگام حمله کجا جایگیری کند و چگونه به توپ ضربه بزند. کاری که پیش تر شاید با او انجام نمی شده و اگر هم می شده با این شدت و حدت نبوده. امروز مهدی قائدی با فوتبالش مورد بحث و توجه است و با این میزان توجه اصلا نیاز به پرداختن به حاشیه ندارد.

 

طفل شیرین فوتبال ایران که به باشوغریبه کوچک معروف است اینروزها در استقلال تبدیل به بازیکن بزرگی شده است و اگر در ادامه هم قدرشناس موقعیتی که در آن قرار گرفته باشد، می تواند باز هم رو به جلو حرکت کند و بعد از تیم امید به تیم ملی هم دعوت شود و حتی شانس حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را پیدا کند. مهدی البته در فصلی که یاد گرفته به خوبی گل بزند خوب هم پاس گل می دهد و خلاصه اینکه از دو فصل پیش مفید تر بازی می کند.ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.