دلایل شکست پارس در اهواز:اشتباهات داور و البته خروج دردسر ساز دخسوس!

شناسه خبر: 24003
تاریخ انتشار: 19 آذر 1398

دخسوس دروازبان با تجربه و برزیلی پارس جنوبی در شکست این تیم مقابل فولاد با یک خروج اشتباه تنها گل بازی را برای فولادی ها ثبت کرد.

به گزارش فوتبال بوشهر دخسوس که یکی از بهترین گلرهای خارجی چند سال اخیر است که به ایران آمده و حتی سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارد رابطه خوبی با کمالوند دارد و امسال از جمله خریدهای گرانقیمت پارس لقب گرفت تا خیال فراز از درون دروازه راحت باشد .یک خروج ناقص از این برزیلی باعث شد تا والی کاپیتان با تجربه فولادی ها چهارمین گل فصلش را درون دروازه جمی ها ثبت کند . گلزن ترین مدافع لیگ لقب بگیرد.

 

زردپوشان جنوبی فوتبال ایران روز گذشته در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به میدان رفتند و با وجود نمایش خوبی که داشتند با یک گل مغلوب تیم میزبان شدند.

در جریان این مسابقه اما دو صحنه مشکوک داوری علیه پارس جنوبی رخ داد که با اعتراض کادرفنی این تیم همراه شد. در صحنه ای که گل فولاد روی ضربه کرنر به ثمر رسید، اعضای کادرفنی پارس جنوبی اعتقاد داشتند اصلا کرنر اتفاق نیفتاده است. در دقیقه ۷۱ مسابقه نیز محمدرضا اکبریان یک ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه به سود پارس جنوبی گرفت که آنها معتقد بودند خطا داخل محوطه بوده و باید پنالتی گرفته می شد.

در این خصوص فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی نیز در نشست خبری بعد از بازی صحبت و اعلام کرد تیمش احتمالا از داوری ضرر کرده است.

از این رو شب گذشته کارشناسان داوری در برنامه فوتبال برتر نیز به ادعاهای پارسی ها صحه گذاشتند. کارشناسان این برنامه خطای پنالتی روی خالقی فر را تایید کردند و رای به کرنر نبودن ضربه ای دادند که منجر به تک گل برتری فولاد خوزستان شد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.