گفته بودم بعد از بازی نفت می روم/کمالوند استعفا داد

شناسه خبر: 24077
تاریخ انتشار: 23 آذر 1398

فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی جم بعد از کسب تساوی مقابل نفت مسجدسلیمان به علت وجود مشکلات عدیده در باشگاه از سمت خود کناره گیری کرد. وی مدتی قبل اعلام کرده بود که بعد از بازی با نفت در انتهای نیم فصل تیمش را ترک می‌کند و این موضوع را بعد از پایان مسابقه امروز به مدیران باشگاه اعلام کرد.

 

وی در این رابطه به خبرنگار ورزش سه گفت: بعضی اوقات شرایطی پیش می‌آید که نمی‌شود کار را پیش برد. من قبلا گفتم که به دلیل فاصله کم بین مسابقات در تیم می‌مانم و کار را تا نیم فصل پیش می‌بریم. در حال حاضر به حرفی که زدم عمل می‌کنم.

 

کمالوند در ادامه گفت: خوشحالم در شرایطی می‌روم که از کورس سقوط فرار کردیم. دو برابر تیم‌های پایین جدولی امتیاز داریم و هم‌چنین هیچ کدام از مسابقات داخل خانه را نباختیم. با توجه به شرایطی که داشتیم نتایج خوبی به دست آوردیم.با این که یک بازی کمتر داریم و حتی می‌توانیم با برد در جدول صعود کنیم.

سرمربی پارس در پاسخ به این سوال که اگر استعفا او را نپذیرند تکلیف چیست، گفت: چه بپذیرند و چه نپذیرند من به پارس برنمی‌گردم. مشکلات عدیده و خاصی را داریم که صدای همه بازیکنان را درآورده است و اگر حل نشود اتفاقات عجیب و غریبی را در آینده مشاهده می‌کنیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.