کمالوند:موافقت مدیر پارس جنوبی را برای استعفایم گرفتم!بازیکنان باید بمانند و هر مربی آمد کار کنند!

شناسه خبر: 24096
تاریخ انتشار: 25 آذر 1398

 

فراز کمالوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت استعفایش از پارس جنوبی جم اظهار داشت: پس از صحبت‌هایی که با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی انجام دادم، در نهایت توانستم موافقت او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درباره استعفایم بگیرم. در صحبت‌هایی که با او داشتم گفتم که شرایط برای کار کردن اصلا مناسب نیست و قطعا از این تیم جدا شدم. البته بحث استعفایم خلق‌الساعه نبود و از ۲۰ روز قبل گفته بودم که از تیم پارس جنوبی جدا می‌شوم اما برای اینکه تیم بهم نریزد، تا بازی با نفت مسجدسلیمان ماندم اما اعلام کرده بودم این بازی آخرین حضورم روی نیمکت پارس جنوبی خواهد بود.

وی درباره اینکه عنوان شده برخی از بازیکنان این تیم اعلام کردند که چون کمالوند رفته آنها هم می‌روند، افزود: از بازیکنان خواستم که بمانند و کارشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهند؛ چراکه آنها با باشگاه قرارداد دارند و باید به قراردادشان احترام بگذارند. بازیکنان باید به تعهداتی که دارند عمل کنند و فوتبال این‌طور نیست که اگر یک مربی می‌رود، بازیکنان هم باید بروند.

سرمربی سابق پارس جنوبی در خصوص اینکه در فضای مجازی عنوان شده که تیم‌های او همیشه قبل از بازی با پرسپولیس دچار حاشیه و مشکل می‌شوند، خاطرنشان کرد: این حرف‌ها دیگر چیست؟ مصاحبه‌هایم موجود است که از حدود ۲۰ روز قبل گفته بودم در نیم فصل از پارس جنوبی می‌روم و جدایی‌ام چه ربطی به پرسپولیس دارد؟ در پیامکی که در تاریخ ۹ آذرماه به آقای مرادی سرپرست باشگاه دادم، این مسئله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گفته بودم. با توجه به وضعیت قراردادم می‌توانستم در نیم فصل جدا شوم و به همین خاطر این اتفاق رخ داد. استعفایم هیچ ربطی به پرسپولیس ندارد و این حرف‌ها کاملا کذب است.

کمالوند در خصوص شایعه حضورش در تراکتور و ذوب‌آهن که این روزها مطرح شده گفت: در این چند روز خود من هم شنیده‌ام که برخی‌ها عنوان کردند از پارس جنوبی جدا شدم تا به تیم دیگری بروم، اما تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی نداشتم، چراکه با پارس جنوبی قرارداد داشتم. به هیچ عنوان برای اینکه به تیم دیگری بروم از پارس جنوبی جدا نشدم و این حرف‌ها شایعه و کذب است.

وی ادامه داد: داستان من و تراکتور مثل داستان استقلال و امیر قلعه‌نویی است؛ چراکه هر زمان استقلال مربی می‌خواهد نام قلعه‌نویی به میان می‌آید و هر زمان که تراکتور مربی می‌خواهد از من اسم می‌برند. این مسئله هم طبیعی است و ربطی به الان ندارد؛ چراکه من این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بعد از ۹ سال از لیگ دسته اول به لیگ برتر آوردم و در همان سال اول با یک هزینه کم و تنها با اختلاف یک امتیاز پنجم شدیم و به آسیا نرسیدیم. سال‌های خیلی خوبی در تبریز داشتم و عملکردم در تراکتور و گسترش فولاد مشخص است.

کمالوند افزود: طبیعی است که هر زمان تراکتور مربی بخواهد نام من به میان بیاید؛ چراکه عملکرد خوبی در تبریز داشتم، اما هیچ مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی انجام ندادم و این مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تکذیب می‌کنم. با ذوب‌آهن هم صحبتی نکردم اما به هر حال بیکار نمی‌مانم و قطعا به یک تیم دیگر خواهم رفت، ولی با توجه به قراردادم با پارس جنوبی با هیچ باشگاهی مذاکره نکردم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.