باشوی آبی؛ شاد، خطرناک و گلزن (عکس)

شناسه خبر: 25025
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1398

استقلال شنبه به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود؛ تکرار همان دیداری که با آغاز همکاری زوج دیاباته-قائدی، پای مهاجم ریزنقش استقلال به گلزنی باز شد.

مهدی قائدی این روزها در اوج آمادگی است. او در بازی با الریان، یکی از درخشان ترین شب های فوتبالش را سپری کرد و علاوه بر دبل کردن، در طول بازی برای گابریل مرکادو مدافع ملی پوش آرژانتینی، یک آزار دائمی بود.

لحظه ای که قائدی با آن قامت کوتاهش، روی ارسال فوق العاده دیاباته، روی سر مرکادو به توپ ضربه زد و با یک ضربه فوق العاده دروازه الریان را برای دومین بار باز کرد، از آن صحنه هایی است که در فصل فوتبالی سال ۹۸ استقلال در ذهن ها باقی می ماند.

مهدی قائدی و دیاباته تا اینجای لیگ هر کدام ۸ گل زده اند و بارها همدیگر را در موقعیت گلزنی قرار داده اند. آغاز این همکاری در لیگ، از هفته سوم و بازی با نفت مسجدسلیمان شروع شد؛ زمانی که دیاباته به سمت دروازه حبیب فرعباسی شلیک کرد و دفع ناقص دروازه بان، قائدی را در جلوی دروازه خالی در موقعیت گلزنی قرار داد.

فرهاد مجیدی که کار در استقلال را با دو برد پرگل و گلزنی های زوج خطرناکش در خط حمله آغاز کرده، امیدوار است در نیم فصل دوم با ادامه درخشش قائدی و دیاباته، همچنان یکی از مدعیان کورس قهرمانی باشد.

مهدی قائدی در تمرین امروز استقلال، دقایقی با فرهاد مجیدی صحبت کرد و پس از آن همراه با بقیه، تمرین را ادامه داد.ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.