فریم به فریم با شادی جوان بوشهری سپاهان؛شوت محبی نصف جهان را بلند کرد!

شناسه خبر: 25056
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1398

محمد محبی ستاره بوشهری سپاهان در دیدار برابر فولادخوزستان چهارمین گل فصلش را ثبت کرد.

محمد محبی که در نیم فصل اول توانست نمایش های بسیار خوبی برای سپاهان داشته باشد و برخلاف انتظارات به ترکیب اصلی تیم ملی نیز در دو دیدار برابر بحرین و عراق رسید، با شروع نیم فصل دوم رقابت ها و پس از اینکه در مقابل ماشین سازی از روی نیمکت کارش را به دلیل خستگی و حضور در ترکیب تیم امید شروع کرد، در دیدار برابر فولادخوزستان سیزدهمین حضورش را در ترکیب اصلی تجربه کرد.

محبی که به عنوان وینگر راست در ترکیب طلایی پوشان به میدان رفته بود، در طول بازی بارها مدافعان فولادخوزستان را چه در حمله و چه در بخش دفاعی آزار داد و در برتری ۲ بر ۱ سپاهان مقابل میهمانش، زننده زیباترین گل بازی شد.

محبی برای ثبت این گل، پس از دریافت پاس سجاد شهباززاده در عرض محوطه جریمه حرکت کرد و سپس با ضربه ای محکم که شیرجه گردان برای مهارش کافی نبود، گل دوم تیمش و گل چهارم فصلش را ثبت کرد.

بازیکن جوان سپاهان که حالا یکی از محبوب ترین بازیکنان سپاهان در نقش جهان شده است، پس از گلزنی به سمت سکوها رفت و گلش را تقدیم به هواداران تیم کرد. محبی همچنین در پایان به صورت ویژه از سوی هواداران تشویق شد تا روز بسیار خوبی را تجربه کرده باشد.


عکس ها از ابوالفضل ناظوری


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.