خوشحالی کاروالیال مربی ریو آوه : به سختی طارمی را نگه داشتیم

شناسه خبر: 25070
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1398

کارلوس کاروالیال سرمربی  ریو آوه می‌گوید او مسئول فروش یا حفظ بازیکنان تیمش نیست ولی در مورد طارمی به این نکته اشاره کرد که ریو آوه برای حفظ او ۲۴ ساعت دشواری را پشت سر گذاشت.

درحالیکه در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره انتقال مهدی طارمی، فوتبالیست ملی‌پوش کشورمان که در باشگاه ریو آوه پرتغال توپ می‌زند به اسپورتینگ لیسبون یکی از غولهای فوتبال پرتغال مطرح بود، کارلوس کاروالیال سرمربی ریو آوه دیشب بعد از دیدار تیمش مقابل فامالیسائو در لیگ پرتغال که با حضور طارمی در میدان و با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت که او مسئول فروش یا حفظ بازیکنان تیمش نیست ولی گفت در مورد طارمی باشگاه ریو آوه یک ۲۴ ساعت سخت و دشوار را پشت سر گذاشته است.

کاروالیال در پایان بازی دیشب تیمش در لیگ پرتغال درباره تغییرات ایجاد شده در این تیم و ابراز علاقه اسپورتینگ به مهدی طارمی به خبرنگاران گفت:” ما ۲۴ ساعت خیلی سختی را سپری کردیم. این مدت برای من به عنوان سرمربی خیلی سخت گذشت چون بعضی چیزها را همه می‌بینند ولی بعضی اتفاق‌ها هم هست که جلوی صحنه کسی از آنها باخبر نمی‌شود. فشاری که در آستانه یک بازی مهم ما روی بازیکنان‌مان وارد می‌شد را نمی‌توان در نظر نگرفت. ولی واقعیت بازار نقل و انتقالات همین است”.

سرمربی ریو آوه در ادامه صحبتهایش گفت:” باشگاهی مثل باشگاه ما برای بقای خود نیاز به فروش بازیکن دارد. ولی امسال ما در دو سه روز آخر نقل و انتقالات ژانویه خیلی استرس داشتیم درحالیکه من قبلا فکر می‌کردم فقط انگلیس به این صورت است که همه مذاکرات در دو سه روز پایانی انجام شده و قراردادها در دو سه ساعت آخر امضا می‌شود. با همه این اوصاف ما دوران ژانویه را خیلی خوب پشت سر گذاشتیم”.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.