دلیل شادی خاص محبی بعد از گلزنی به فولاد: به پدر و مادرم تعظیم کردم

شناسه خبر: 25073
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1398

 

محمد محبی ستاره بوشهری لیگ برتر  دیروز در بازی با فولاد چهارمین گل فصلش را به ثمر رساند؛ گلی که زیبا و تماشایی بود.

محمد محبی در خصوص شادی بعد از گلش و اینکه به چه کسی تعظیم کرد؟ گفت: تعظیم من به پدر و مادرم بود. به این خاطر که آنها زحمات زیادی برای من کشیدند. پدرم در استادیوم بود و مادرم هم از خانه بازی را نگاه می کرد. خدا رو شکر در بازی ای که پدرم به استادیوم آمده بود گل زدم و توانستم به او تعظیم کنم. البته این تعظیم همه ی زحماتی که آنها برایم کشیدند را جبران نمی کند و تنها خواستم نشان بدهم قدردان زحمات پدر و مادرم هستم.

 

محمد محبی حرف هایش را در مورد سپاهان این چنین ادامه داد: نمی توانی در سپاهان بازی کنی و برای قهرمانی تلاش نداشته باشی. اینجا باید برای قهرمانی بجنگی اما شک ندارم بازی های سختی را پیش رو داریم و هیچ موفقیتی به آسانی به دست نمی آید. از کار کردن با امیر قلعه نویی لذت می برم و امیدوارم بتوانم این مسیر خوب را ادامه دهم. این را هم بگویم گل هایی که من می زنم حاصل تلاش همه بچه هاست. حرف دیگری که دوست دارم بزنم این است که استادیوم نقش جهان باید برای بازی ها تیم سپاهان لبریز از تماشاگر شود. هر چه تماشاگران بیشتری به استادیوم بیایند احساس مسئولیت ما بیشتر خواهد شد.

 

محبی با خوشحالی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا و بازی برای تیم سپاهان گفت: بازی های لیگ قهرمانان آسیا بازی های بین المللی است و موفقیت در این بازی ها برای همه ی ما و همه ی فوتبال خوب است. بی صبرانه منتظر شروع این بازی ها هستم و امیدوارم در ادامه مسیر هم بتوانم مهره مفیدی برای سپاهان باشم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.