مسیگر مدیر عامل شاهین شهرداری: پرداختی ها را به ۵٠ رسانده ایم؛جمعه برای بردن ماشین سازی یک ورزشگاه پر را میخواهیم،

شناسه خبر: 25212
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1398

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر از هواداران خواست که در دیدار روز جمعه برابر ماشین سازی تیمشان را تنها نگذارند.

سعید مسیگر یکشنبه شب در برنامه ورزشی نشان سیمای بوشهر در خصوص شرایط فعلی تیم شاهین شهرداری اظهار داشت : خوشبختانه  تغییرات حاصل شده و اردوی نیم فصل که در تهران برگزار شد و جذب بازیکنان جدید شرایط تیم را تغییر داده و با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان تیم روند خوبی را طی می کند و انتظار می رود با حمایت های ادامه دار شورای شهر ، شهردار و همچنین هواداران نتایج بهتری در ادامه فصل بدست آید.

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص ادامه روند جذب بازیکن نیز گفت : با نظر سرمربی تیم به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک میانی و مهاجم هستیم که در این راستا بیشتر روی گزینه های خارجی تمرکز داریم و با توجه به قانون سازمان لیگ در مورد جذب بازیکنان خارجی هر تیم می تواند ۴ بازیکن خارجی جذب کند که الزاما یکی از آنها باید آسیایی باشد و ما هم اکنون امکان جذب یک بازیکن آسیایی و یک بازیکن از دیگر نقاط جهان داریم.

 

مسیگر افزود : در تلاش و رایزنی هستیم تا جذب این ۲ بازیکن خارجی با نظر میشو کرستیچوویچ تا پایان هفته جاری و یا اوایل هفته آینده انجام شود.

 

وی ضمن تشکر از حمایتهای شهردار و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر گفت : خوشبختانه تا کنون ۵۰ درصد مبلغ قرار دادهای بازیکنان و کادر فنی و همچنین پاداش پیروزی بازی با پیکان تهران پرداخت شده و پاداشی نیز برای پیروزی تیم در برابر تیم نساجی مازندران تعیین شده که بزودی و طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

 

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اذعان داشت : از هواداران کمال تشکر را داریم که در سخت ترین شرایط هم تیمشان را تنها نگذاشتند و با صبر و حوصله حمایتهای بی دریغ خود را در بازیهای مختلف نشان دادند و انتظار داریم در بازیهای آینده شاهد حضور گسترده تر مردم استان بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی باشیم.

 

مسیگر اشاره کرد : با توجه به اهمیت بازیهای آتی و در جهت حضور هر چه بیشتر هواداران با پیگیری های صورت گرفته تماشای دیدار تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز که روز جمعه ۲۵ بهمن راس ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی برگزار خواهد شد به صورت رایگان خواهد بود و انتظار داریم روز جمعه تیم شاهین شهرداری با یک ورزشگاه تکمیل از هوادار به استقبال ماشین سازی تبریز برود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.